Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fehér bőr nem is szép?

A fehér bőr nem is szép?

Figyelt kérdés
Mindenki szolizik, nekem is mondják, hogy járnom kéne, de nem szeretnék, mert a fehér bőr tetszik.
2011. jan. 15. 23:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
nekem sötétebb bőröm van, de én jobban szeretnék olyan szép fehéret.. szerintem igenis szebb, és néha szebb tud lenni mint a barna.(:
2011. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is sötétebb, és nagyon szeretnék inkább fehéret :'(
2011. jan. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Dehogynem szép a fehér is. Gondolom azok mondják, hogy menj szolizni, akik maguk is járnak. Tehát, akik fehérebb bőrűek, de barnábbat szeretnének. Itt viszont láthatod, hogy a barnább bőrűek viszont a fehérebbnek örülnének. Soha senki nincs megelégedve magával. Én sem. Elég fehér a bőröm, de örülnék, ha még fehérebb lenne. (:


22L

2011. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
98%
Van akinek a fehér jobban is áll,mint a barnább bőr. Ne törődj vele,hogy mit mondanak,ha neked a világosabb bőr tetszik,akkor ne szolizz! :)
2011. jan. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Én csak a fehér bőrt szeretem, szerencsére nekem is az:D
2011. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Nehogy adj azoknak a plázacicáknak a szavára! Ha a Te bőröd természetesen fehér, akkor az ÚGY SZÉP! A többiekkel meg ne foglalkozz.
2011. jan. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%
én nemszeretem a fehérbőrt,de sajna nekem is elégg fehér a bőröm. de járok is szoliba,azóta szerencsére nem annyira fehér. de a fő,hogy hogy tetszik neked! ha neked fehéren tetszik,akkor hagyd úgy!
2011. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%
A fehér bőr sosem lesz igazán barna, sokat kéne járni hozzá, de az meg bőrrákot okoz.
2011. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki azzal a bőrszínnel a legszebb, amilyennel született! A hófehér és a kreolos bőr is nagyon szép tud lenni szerintem!

A kreol bőr viszont csak akkor szép, ha eleve olyannal születtél - amikor valaki a világos bőrén szolival próbál változtatni, az szerintem "narancssárgás" és mű lesz.

2011. jan. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

Én is a fehér bőr szépségére szavazok :)

Ne aggódj, kedves kérdező, látod mennyi embernek tetszik ;)

2011. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!