Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fehér bőr nem is szép?

A fehér bőr nem is szép?

Figyelt kérdés
Mindenki szolizik, nekem is mondják, hogy járnom kéne, de nem szeretnék, mert a fehér bőr tetszik.
2011. jan. 15. 23:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
fehér- nekem is az van, és nem zavar senkit :) a pasikat sem. na jó egyet zavart, de azt is csak azért mert a kreol csajok a zsánerei :)
2011. jan. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Én igazi fehérbőr-függő vagyok:) Az enyém s áttetszően fehér, és imádom. Elegáns, arisztokratikus, nemes - mint egy kis hercegnő:)

Szép a kreol is - amennyiben eredetileg az, nem a szolitól válik narancssárgává.

2011. jan. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nekem tetszik a fehér bőr, csak akkor nem ha nagyon nagyon fehér
2011. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
77%
nekem természetes kreol bőröm van és utálom!!!!! mit meg nem adnék a hófehér bőrért ami neked megadatott!! :(:( pedig mindenki csak dicsér meg mindenh milyen jó színed van .... de nit ér ha én nem érzem így jól magam ...:(
2011. jan. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nekem is fehér a bőröm.

Régebben nem szerettem, de már megbarátkoztam vele. :) Nem mennék el már szoliba.

2011. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fehér bőröm van ami nem is zavarna, de nem szép a bőröm pattanásos, heges amit a fehér bőr még jobban kiad. De akinek szép egyenletes annak szerintem mindegy, hogy fehér vagy barna. 24/L
2011. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
76%
Én sokkal jobban szeretem a fehér bőrt, mint a barnát! Nekem is az van, de szerencsére nem az a nagyon fehér, hanem pont jó. Ráadásul szőkére festetem a hajam, amihez szerintem egyáltalán nem illene a barna bőr. Ezért nem értem a sok szőke lányt, aki szolizik is.
2011. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%
Néha kitűnök fehérségem miatt a többiektől, imádom hogy ilyen a bőröm. Kedvenc színeim hozzá passzolnak a hidegek mint a kék, lila, zöld.. stb nagyon megfelel ez :) Ne akarj más lenni, főleg ha ezt szereted.
2011. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

dehogynem! gyönyörűek.

[link]


[link]

2011. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
én is a fehér bőrt szeretem jobban. nekem fehér a bőröm de egy árnyalattal lehetne világosabb.
2014. jún. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!