Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fehér bőr csak akkor lehet...

A fehér bőr csak akkor lehet szép, ha kifogástalan és tökéletes?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 26. 11:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek a nőnek nem kimondottan fehér a bőre,meg van rajta bőven alapozó,meg egy kis photoshop is besegített.
2011. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 komasa ***** válasza:

Mi a kifogástalan, és mi a tökéletes? Egyesek a szeplőket is hibának tartják, én viszont megőrülök a fehér szeplős bőrű lányokért.

A kérdésedre az egyértelmű válasz: NEM!

2011. jan. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is vonzók a szeplők.Én ebben az esetben a kisebb szépséghibákra gondolok.Ha valakinek nem egyenletes az arcbőre,mert itt-ott piros,ki van száradva,mitesszeres és pattanásos.
2011. jan. 26. 12:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kép nem mérvadó.

Mivel photoshopot használok és értek is hozzá, elárulnám, hogy az a Nö aki ezen a képen szerepel, gyakorlatilag egy hazugság.

2011. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lily Aldrin válasza:
Az én bőröm nagyon fehér és érzékeny:) sőt szeplős vagyok nálam kedv függő hogy mit teszek az arcomra(alapozó vagy hidratáló csak)a lényeg inkább az hogy ne tűnjön fáradtnak az arcod:)szánj rá időt, mivel a bőrödnek is kell a pihenés:) így pl a szem alatti karikákat eltüntetheted, és nem kell levakolni, hogy hibátlan legyen a bőröd:)
2011. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sötétebb bőrű lányoknak is van pattanás és mitesszer a bőrén, senki nem tökéletes :)
2011. jan. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a nő aki a képen van pont, hogy nem fehér bőrű ő Adriana Lima aki egyébként inkább kreol, de semmiképp sem hófehér.ő hófehér:

[link]


és igen, szép a fehér bőr főleg amelyik hibátlan, de kevés embernek hibátlan a bőre, és attól mert még nem hibátlan vkinek a bőre attól még lehet szép, bőrszíntől függetlenűl (vonások a lényeg!)

2011. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is szinte hófehér vagyok, mint amilyet linkelt az egyik válaszoló. Amit te linkeltél kérdező, az nem hófehér, hanem inkább enyhén kreol, vagy csak világos!

Szeretem a színét, sajnos régebben sokat szoliztam, napoztam, de már megbántam, mert nekem nagyon jól áll az eredeti bőrszínem. Egy picit szeplős az orrom és picit mitesszeres is vagyok de egy kevés sminkkel tökéletes!

26.L

2011. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!