Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szép a fehér bőr?

Miért nem szép a fehér bőr?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim 14 évesek és szoliba járnak. Nos én nekem még fehérebb a bőröm az övükénél is, de nekem ezzel semmi bajom sincsen... De most ez tényleg csúnya? Mert én eddig azt hittem a hófehér bőr szép! :D
2011. ápr. 15. 13:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szép is, csak a szoli a divat... A divat és a szépség meg néha nem igazán találkozik... Bár van akinek tényleg jót tesz a szoli, mert amúgy eléggé betegesnek néz ki, meg fehér bőrön jobban látszanak a bőrhibák is (arcon főleg).
2011. ápr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon is szép a márványszerű bőr. :)

Inkább légy büszke rá.

2011. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

A szoli nem feltétlenül csak divat, ha valaki nem ropogósra süti magát benne.


-Van akinek egyszerűen jobban áll ha nem fehér a bőre.

-A fehér bőrön sokkal jobban látszanak a bőrhibák, pl. a narancsbőr (ha csak kicsi van) akkor barna bőrön kevésbé látszik

-egészségesebb hatást kelt egy barnás bőr (nem a hót sötétre kell gondolni, hanem ami kapott egy kis színt) mint a hóka.


Ennyi. De természetesen van akinek a fehér áll jobban, és a szolival nagyon kell vigyázni hogy óvatosan csinálja az ember, akkor nem lehet baj, hanem csak az előnyeit élvezi az ember.

2011. ápr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
a fehér bőrnél szebb nincs! törékenynek, hibátlan porcelánnak tűnsz... *_* légy rá büszke szerintem is!!
2011. ápr. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Na ez az: "hibátlan porcelán" - a fehér bőr annak áll jól, akinek nem igazán van bőrhibája, vagy feleslege, natancsbőre, stb. Mert fehér bőrön minden bőrhiba nagyon meglátszik és már nem hibátlan az összkép. A fehér bőr pont ezért kevés embernek áll jól, mert bár most divat a fehér bőr, de kihoz minden hibát ha van. Tehát olyan mint a testrefeszülős naci: divat tehát mindenki "hordja", attl függetlenül jól áll-e mert elég rizikós.
2011. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát ööö.... azért az elég ritka, ha valakinek igazi szép, porcelánbőre van... a nagyon fehér bőr inkább csúnya, ugyanúgy mint az agyonszolizott bőr. Egyik véglet se jó. Nagyon fehér bőrön minden bőrhiba, hajszálér, pattanás, szőr jobban látszik.
2011. ápr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha nincs bőrhibád, légy rá büszke! :D
2011. ápr. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem nincs bőrhibám, és én is nagyon fehér vagyok, 14 éves de semmi képen nem akarok szolizni.bár sokszor szóvá teszik, h olyan sápadt vagyok, meg falfehér xD
2011. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Divathülyeség ez a szoli, egyébként meg mindenkinek az áll a legjobban amilyen színű eredetileg. Nekem is fehér a bőröm, ha fizetnének sem mennék szoliba, örülök neki hogy én ilyen hófehér vagyok, másoknak is tetszik, a barátaim is csodálják mindig hogy jajjdejó nekem. Pedig vannak bőrhibáim is bőven, de tök mindegy, az ugyanúgy látszik barnább bőrön is.
2011. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem is nagyon fehér bőröm van, de én imádom :) Már sokan szóltak is miatta, hogy menjek el velük szoliba, de én nem igazán hajlok rá, mert én így szeretem. Meg persze akad akinek tetszik ;) Jól hitted eddig is hogy szép a hófehér bőr, és tartsd meg a sajátod is olyannak. Nem kell a szolisok után menni.
2011. ápr. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!