Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem vmi jó...

Ajánlanátok nekem vmi jó arckrémet? (nappalit és éjszakait is)

Figyelt kérdés
2011. márc. 28. 12:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy es milyen a bortipusod? Enelkul eleg nehez ajanlani barmit is.
2011. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindenképpen természetes kozmetikumot válassz...és valami olyat amit nem reklámoznak agyon, mert a reklámot fizeted meg , nem a hatóanyagot. Én alverde arckrémet használok, teljesen természetes, kőolaj mentes, olcsó és jó.

H megnézed az összetevőket, a nappali és az éjszakai krém között szinte semmi különbség nincs, nem érdemes kétfélét venni. Jók még a Logona, és a Weleda krémek, de ez magasabb árkategória(3-4 ezer ft)

De amúgy a legjobb az tiszta olívaolaj.

2011. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ertek egyet. Az ejszakai kremek zsirosabbak, tobb bennuk a hatoanyag, tehat van kulonbseg.
2011. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én a Nivea Visage sima, alap krémjét használom. (nem q10, meg dnage, meg nem is tudom mik vannak még)

A nappalit imádom, az éjszakai viszont tényleg zsírosabb, az nem szívódik be teljesen, de gondolom annak ilyennek kell lennie. Csak ajánlani tudom.

2011. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az,hogy zsírosabb nem azt jelenti, hogy több benne a hatóanyag,és a bőrnek éjszakára különben sem kell, egy zsíros , kőolajszármazékokkal teli krém, mert többet árt mint használ. Éjszakára elég egy könnyű kis krém, vagy egy kis olívaolaj, hagyni kell pihenni a bőrt


Egy kozmetikus.

2011. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A q 10es válaszlónak: A q 10 nem szívódik fel a bőrön keresztül, az csakis kizárólag belsőleg pótolható:), bár lehet , hogy nem a q 10 miatt használod, csak azért írtam le, hogy tudd:)
2011. márc. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Utsolsó: pont azt írtam, hogy nem ezeket a különlegeseket használom, csak a sima alap nivea hidratáló arckrémet. De azért köszi az infót! :-)
2011. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A kozmetikusonak üzenem, hogy én is kozmetikus vagyok és nem azt írtam, hogy támogatom az éjszakai krémet, hanem hogy van különbség. Szerintem éjszakára felesleges krémet használni.
2011. márc. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De és ha arc mosás után (amit este is szoktam) húzódik az ember bőre, akkor mit használjon? Nappalit? Mert nekem olyankor nagyon kívánja a krémet.
2011. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszi a sok választ! 27 éves vagyok és inkább szárazabb a bőröm! Én is úgy vagyok, mint az utolsó válaszoló, hogy az esti fürdés után be kell kennem vmivel az arcom, mert nagyon húzódik és kipirul, rossz érzés. Ezért kérdeztem az éjszakai krémet. A nappali meg azért érdekel, mert 27 évesen már lehet kezdeni egy kis ráncmegelőző arcápolást, nem? és egyébként is olyan sokfélét reklámoznak, hogy nem tudok dönteni.
2011. márc. 29. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!