Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok nekem a bőrömnek...

Ajánlanátok nekem a bőrömnek megfelelő, jó arckrémet?

Figyelt kérdés

Alapvetően zsíros, miteszerre, és néha pattanásokra hajlamos az arcbőröm, máskor viszont kiszárad, és hámlik.

Mivel hamarosan 24 éves leszek, így lassan már foglalkoznék azzal is, hogy megelőzzem a korai bőröregedést, de közben persze nem szeretnék továbbra sem teret engedni a csúnyaságoknak.

Milyen arckrémet tudtok ajánlani nekem? Persze nem a nagyon drága kategóriájú termékekre gondolok.

Illetve ha valakinek még van valami jó házi praktika a tarsolyában, azt is örömmel fogadom. :)


2010. okt. 19. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Én úgy két hónapja használok Alksebor kenőcsöt, mert sok miteszerem, pattanásom volt és a bőröm is elég zsíros.

Nagyon szépen kitisztult az arcom és mivel sok A vitamin van benne, ki is simult. Merem ajánlani.

Zsírosság ellen még ott a kén szappan is (Nadin 290 Huf a patikákban).

Ezeken kívül sima Nivea arckrémet használok és tök rendben van a buksim.

2010. okt. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én Himalya Herbals pattanásos arca való krémet használok, és a sima bőrtápláló krémet.

Ezt a kettőt:

[link]

[link]

De vannak más krémek ebből a márkából, szerintem nézd meg a honlapot.:)

Amit még tudok ajánlani az az Aspirinből készült arcpakolás, de csak ha nem vagy allergiás a szalicilsavra.

2010. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel még elég fiatal vagy, az Artistry Essentials kiegyensúlyozó szettet javaslom. Az Artistry öregedésgátlásban világelső cég a Time Defiance termékekel, de az Essentials kifejezetten fiataloknak szóló termékcsalád. Az általad írtakra ideális.
2010. okt. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24 éves vagy, ez már belső gond és biztos vagyok benne, hogy hormonprobléma. Az előzőekben írt termékeket javaslom én is+egy belgyógyászati vizsgálatot pajzsmirigyre és tesztorenronra.24 évesen, ha megfelelő napi ápolással sem múlik a pattanásosság hajlama, az belső gond.
2010. okt. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Pattanásokra ritkábban jelennek meg, inkább a miteszerek a zavaróak, meg a zsírosodás (túlpörög a faggyútermelésem).

2010. okt. 19. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!