Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok pattanásom és miteszerem...

Sok pattanásom és miteszerem van 18éves fiu vagyok, ha elmegyek szoláriumba az eltünteti ezeket?

Figyelt kérdés
Valamint, mennyibe kerül egy alklom, és hányszor kell mennem, hogy szép szinem legyen? ÉS nem-e ciki fiuként menni:)
2009. febr. 17. 16:10
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne küldjétek már szoláriumba!!!!

Kozmetikus az édesanyám, és hát tanult eleget ilyenekről. A szoláriumtól szinte jobban belesül a sok pattanás. Meg hogy barna bőrön nem látszik a miteszer.. Vicc...


Figyelj, anyudékkal nem tudod megbeszélni, hogy adjanak rá pénzt 3500-4500 ért kapsz egy tinikezelést, és NEM ciki. anyuhoz is járnak tini fiúk meg idősebbek is.

A kozmetikus még krémet is tud rá ajánlani. Attól biztos javul, és ha összeszámolod, a szolárium sem olcsó.

80/100 ft 1 perc és nem leszel egyből barna, a hatás sem látszik meg 1 alkalom után.

2009. febr. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én egy 23 éves srác vagyok!

Nem akarok a szolizást éltetők táborába tartozni, de az én tapasztalatim azt igazolják hogy jót tesz a pattanásos bőrnek a szolizás.

Régebben nekem is sok pattanásom volt, és elkezdtem szoliba járni viszonylag, gyakran 2-3 naponta.

De nem csak ez volt ami segített. Rendszeresen jártam kozmetikushoz, aki kitisztította a bőrömet, használok egy krémet ami nagyon jót tesz.

A szolárium szárítja a bőrt és e miatt segíthet, de nem szabad túlzásba vinni! Nagyon kell vele vigyázni!

Szóval elsőként keress fel egy kozmetikust (mondjuk ő tuti lebeszél a szolizásról) aztán hetente egyszer- kétszer menny szoliba, és használj valami jó szárító hatású készítményt! Én a dermofil pasztát használom, de nagyon jó pl. a Ilcsi termékcsaládba tartozó fekete szappan is!

2009. febr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én 3000- 5000 Ft-os bérletet szoktam venni. Ez elég egy hónapra általában.

Szerintem egyáltalán nem ciki! Rengeteg pasi jár szoláriumba!

Az ott dolgozók sem néznek rád ferde szemmel.

A csajok is jobban buknak a bronzos bőrre. :-)

Én sokkal magabiztosabb vagyok amikor szép barna a bőröm. De ismétlem nem szabad túlzásba vinni, mert a bőr nem felejt!!!!!!

2009. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
62%
Több,mint 12 éve rendszeresen szolizok (heti 2-3 ),és semmi,de SEMMI probléma nincs a börömmel! Söt! Csak dicsérik,hogy szép sima és 1 ránc sincs rajtam! Meg kell tanulni ápolni,hidratálni a bört,akkor nem lesz ráncos mert nem szárad ki! Ezért kell szoli krémeket is használni! Ennyit a -rettegjünk a szolitól,mert rettenetesen káros -témáról.
2009. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Dermofil tényleg jó, ajánlom én is, nem drága, patikában tudsz venni.

DE szolárium NEM fogja SOHA az életben eltüntetni a miteszereket.

A több éve szolizó lánynak: lehet, hogy neked alapból tiszta az arcod, szerencsés vagy. De mint a fiú mondta a szoli is akkor hatásos, ha rendszeresen tisztítva van a bőr

2009. febr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

A pattanások szempontjából a szoláriumnak több a hátránya, mint az előnye. Akár maga az ultraibolya sugár is okozhat mitesszereket hosszabb távon [link]

Kozmetikus és bőrgyógyász is tud segíteni, egyik sem ciki - sokan járnak, fiúk-férfiak is. Csak ezt nem mesélik.

2009. febr. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
58%

Szia!

Nekm kifejezetten bőrgyógyász ajánlotta,hogy menjek szoliba:) Nem azt mondta,hogy állandóan a gépbe legyek,de járjak egy párszor,mert nekem is rettenetesen csúnya volt a bőröm,és azóta jobb lett sokkal. Barnább is lettem,és pattanástalan:Pmivel a szoli leszárítja,ja és nem utolsó sorba nyáron sem égek le,pedig régebben rendseresen bújtam el a nap elől,mert egyből leégtem. A fiú szolizása pedig nem ciki,nagyon sokan csinálják,de arrra figyelj,hogy ne úgy nézz majd ki mint egy cigány:)

lány/18

2009. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
KOZMETIKA,KOZMETIKA,KOZMETIKA!!!!Eszedbe ne jusson ezért szoliba menni.Én 15 éves korom óta járok kozmetikushoz,és hálás vagyok neki.Menj el kozmetikába 2-3 havonta,megéri!!!A szoli bele égeti az arcodba a miteszereket,és később csúnya lesz.Tehát,KOZMETIKA.egy pasi.
2009. febr. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

A szolárium a tisztátalan bőr állapotát csak rontja,ha előtte nem kelezteted,ugyanis beleégnek a bőrödbe a mitesszerek,pattanások,a felhám kiszárad,az amúgyis lassabb hámlás pedig nem engedi alulról tisztulni a bőrt,csak még több mitesszered lesz és csúnyábbak.Keress fel egy kozmetikust,ha sok tisztítanivaló is van az arcodon,a pénzt nem azok számához fogja mérni...egy arctisztítás olyan 3-4Ezer körül van.Havonta ennyit megéri áldozni rá,hiszen mit ér a szép barna bőr,a jólöltözöttség,ha a bőrére meg igénytelen az ember?

Remélem talélsz egy jó kozmetikust,aki egyénre szabottan segíteni tud.

2009. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

na közben olvasom tovább itt az okos hozzászólásokat..

Lehet,hogy most még csudajó a barnaság,hogy heti 2-3alkalomtól sem ráncosodik,sőt még sima is a bőröd,fiatalnom még mit vársz?!Igen,a ráncokat és a bőrszárazságot lehet ellensúlyozni krémekkel.Viszont a DNS károsító és szövetroncsoló hatását megnézném milyen kencével gyógyítod.Ugyanis ez erről szól..(a nagy szolis,aki inkább él a tudatlanság kellemes homályában,és osztogat nevetséges tanácsokat,mintsem utánaolvasna A-Zig...pfff)

Az UV sugarak bizonyos mértékig s mennyiségben gyulladáscsökkentő hatásúak,a megfelelő fényvédelem mellett,amit kevesen tartanak be.A szoli többségéban UV-B sugarakkal barnít,viszont ezek felelősek a rákos sejtek kialakulásáért is sajnos.Ha már mindenképpen valami gépi módszert keresel,ott az infraszauna.Gyulladáscsökkentő,méregtelenítő,egészséges,meleg..mi kell még?A tiopicindító hozzászólásból pedig számomra nem az derül ki,hogy barna szeretne lenni az illető,hanem hogy kapott egy téves infót miszerint minden pattanásának megoldója a szolárium.

2009. febr. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!