Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok pattanásom és miteszerem...

Sok pattanásom és miteszerem van 18éves fiu vagyok, ha elmegyek szoláriumba az eltünteti ezeket?

Figyelt kérdés
Valamint, mennyibe kerül egy alklom, és hányszor kell mennem, hogy szép szinem legyen? ÉS nem-e ciki fiuként menni:)
2009. febr. 17. 16:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el kozmetikushoz a miteszereiddel.NEm égő!!SOk pasi jár.De az hogy szolizol...hát..nem tudom...még sosem fordult meg a fejemben hogy egy srác járjon oda....de hát nem gáz végülis...
2009. febr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Hát azt nem jelenteném ki,hogy a szoli el fogja tüntetni,de segit rajta,és a barna bőrőn nem látszik annyira:) Ha fehér a bőrőd először a legkevesebb időre menj (turbo:5-6 perc,sima:10 perc),hetente 2-szer. Majd növeld az idöt 10-12 percre,kb1-2 hét után. Ha nem érzékeny a böröd és már elég jo szined van mehetsz 15-18 percet. Lehetőleg használj szoli elötti krémet.Sok sikert! Ja,nem ciki fiúként szolizni:) Nekem bejön:)



szolikezelő lány

2009. febr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Pattanásokra nekem a holt tengeri gyógyiszap vált be, a hátamon volt és elég kellemtlen mert nem lehetett kezelni

sem.Ezzel a termékkel 4-5 alkalommal bekentem és teljessen elmult.Ezen az oldalon nézz utánna és úgy tudom rendelhető.

www.valkerbeauty.hu. (Én bio boltban vásároltam.)

És javaslom addig nem menj szoláriumba.

2009. febr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Ne menj el szoláriumba ha gyulladt pattanásaid vannak! Nagyon csúnya foltos lehet tőle. Ha a gyulladások elmúltak, akkor is csak mértékkel szolizz. Általános szabály, hogy egy évben maximum 8-szor lehet elmenni szoliba, vigyázva arra hogy lehetőleg egy alkalom ne fél óra legyen hanem 5-10 perc.

egy kozmetikus

2009. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki fiúként menni, de szerintem ne tedd tönkre a bőrödet MÉGJOBBAN szolival. Elég átok, hogy mitesszeres vagy, nem kell, hogy ráncosodjon, öregedjen a bőröd a szolitól (tudom, csak nagy mennyiségben okoz ilyet, meg ha sokáig csinálják, de akkor is.). Elég az az UV dózis, amit nyáron a napon kap.

Mitesszerek ellen kérdezz ki egy kozmetikust. Esetleg menj el hozzá, rendbe teszi a területeket, utána ajánl valami kenőcsöt, ami megakadályozza/kihozza nyomás nélkül a pöttyöket :)

2009. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%

A pattanásaid nem fognak tőle eltünni, bár lehet hogy segíteni fog egy kicsit.

Nem ciki fiúként menni, ügyelj a fokozatosságra. Eleinte inkább menj többször keveset, minthogy megégj.

De ha választassz szolit, nyugodtan érdeklődj az árakról, mert változó, és segíteni fognak abban is hogy mennyi idővel kezdj.

2009. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kozmetikushoz menj.Egyáltalán nem ciki bejentkezni,és fogsz tőle tanácsot kapni,hogy mivel kend az arcodat.
2009. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
66%
ÉVENTE 8-SZOR SZOLI? Annak mi értelme van??? 1,5-2 HAVONTA? Akkor tényleg feleslegesen kárositaná a börét,mert semmi nem látszana rajta,nem hogy barnulás! Milyen okosok ma a kozmetikusok...
2009. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jólvan értem, köszi a válaszokat. A kozemtikussal az a baj, hogy az arcomhoz h rendbe legyen egy sporttáskányi pénz sem elég, annyi meteszerem van:)
2009. febr. 17. 17:40
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló!

Igen, évente 8 alkalom szoli, mert nagyon károsít!

Ne hülyézz le minket, nem mi találtuk ki, nekünk ez tananyag. Valószínű, hogy nem a nyári hónapokban kell szolizni, mert aki barnulni akar, az úgyis napozik eleget a strandon. Ha nem hiszed, nézz utána.

2009. febr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!