Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! A strandon, hogy...

Lányok! A strandon, hogy hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés

Tuuudom h még nagyon korai de mondom hátha addig jön vmi jó ötlet:)

Szóval az van, hogy hosszú és dús hajam van, és nyáron a strandon sohasem tudom, hogy h hordjam a hajam, mert végülis felkötve is, meg leengedve is jól áll a hajam. Legalábbis azt mondják. De nekem inkább leengedve tetszik, de az meg mivel hogy tépettre van vágva a hajam meg félfrufrum van, eléggé röhejesen nézek ki totál szétázott hajjal. Úgy is próbáltam már, hogy a felét feltűzöm csattal, de ha vizes lesz a hajam, az kegyetlenül húz. Ti hogy szoktátok hordani?? Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat:)


2011. febr. 28. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem pl. befonni, de nekem nincs megszedve, csak simán hosszú. Ez ha vizes, se néz ki hülyén.
2011. febr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem simán csak egyenes a hajam, tépettre van vágva, és krokodilcsattal szoktam hátul összefogni. Jó alternatíva még a nyáron bárhol kapható, univerzális hajpánt, melyet egész fejet takaró "kendővé" lehet szedni. Ez többfunkciós, nem unalmas, és praktikus a nap ellen is.

És még ottvan a hajráf is, ami egyszerű, de nagyszerű! Mégis valami, de mégsem zavaró, és vizesen sem gáz sztem!

2011. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem frufrum van tépett hajjal, a frufrumat felcsatolom a fejem tetejére, a hajamat meg az egyik oldalra fonom. :)
2011. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én összefogom a hajamat...a frufrut hullámcsattal elcsatolom...
2011. febr. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rövid hajam van, amit egyébként is kicsit "kócosan" hordok, és tök jól néz ki vizesen is. Kár, hogy nem járkálhatok mindenhova vizes hajjal. Megspórolnék 20 percet minden reggel.:)
2011. febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
simán kiengedve hordom, mert úgy kényelmes.. nem tetszeni akarok a strandon, nem érdekel hogy néz ki jobban
2011. márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ki van engedve, max hajpántot teszek bele, mert tépett, féloldalas frufrum van, ami göndören hülyén néz ki. Ha hagyom magától száradni, akkor gyönyörű göndör hajam van, de ha hajszárító éri, akkor nagyon csúnya, oroszlánsörénnyé változik. ezért télen egyenesre szárítom, és vasalom, nyáron pedig mindkettőt elteszem a szekrény mélyére, és élvezem a göndörséget.
2011. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dettó, mint az utolsó előtti hozzászóló.:)
2011. márc. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem nagyon szoktam strandra járni... de ha igen, akkor úszni meg hülyülni megyek oda, akkor nem igazán érdekel, hogy épp 100%-osan jól nézek-e ki. Általában lófarokba fogom, mert praktikus... meg azért is, mert nagyon izzadós vagyok, és nyáron, kánikulában teljesen a fejemre izzad a hajam, meg lelapul, szval ha akarnám, sem tudnám leengedve hordani (pedig az áll jobban alapból)... ha meg variálni akarom, akkor két copfba fogom vagy oldalcopfba az arcom egyik oldalán.
2011. márc. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mivel rövid van, ezért kiengedve, "hátranyalva" is tökéletes nekem:D

amikor régen,hosszú,göndör hajam volt általában befontam vagy leengedve volt, amikor fürödtem és lazán hajgumiztam csak be, amikor kijöttem,esetleg már mentem haza..:)

2011. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!