Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajúak, ti hogyan...

Göndör hajúak, ti hogyan hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Nekem is göndör hajam van , de kíváncsi lennék arra , hogy ti hogyan hordjátok.Meg arra is , hogy hogy ápoljátok , milyen samponnal mostok hajat , használtok-e balzsamot , hajvégápolót ha igen , milyet...stb....:)
2010. nov. 3. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem nagyon száraz a hajam most megyek az avonomért a fodrászhoz.én a hajamat kiengedve hordom

így pl: [link]

samponom az gliss kur , vagy schauma q10

balzsamom az most kallos de most avonosom lesz

hajvégápoló szintén avonos

jah és szoktam ricinusolaj pakolást csinálni rá mert növesztem

sohasem szárítom hajszárítóval

hát kb ennyi:D

2010. nov. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Am én is növesztem , bár holnap megyek vágatni belőle , mert töredezett a vége:S De az a ricinusolaj pakolás az miből áll?:)Mert olyat én is szívesen csinálnék...és a ricinusolajat hol veszed meg?
2010. nov. 4. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Vasalva. : O

Schauma hamvasitó sampont használom, Gliss Kur kifésülést segitő balzsamot kenek rá utána. :D (Szőkitett hajam van, most rózsaszinra van szinezve). Szoktam még ilyen egyenesitős kencéket rakni rá, sajnos nem használnak sokat. :(

2010. nov. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ricinusolajat a gyógyszertárban 1dl 300Ft körül van

Hát mikor hogy csinálom! van amikor 1 tojással elkeverek annyi ricinust amennyit elégnek látok

vagy olívaolajjal keverem el

aztán felmelegítem ráhúzok egy zacskót a fejemre

meg még 1 törölközővel körbe tekerem 2 óráig hagyom rajta(mert nincs több időm)

remélem segítettem :D

2010. nov. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ja azt kifelejtettem hogy inkább a hajtőre menjen több

de mehet a végére is mert táplálja:D

2010. nov. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

én így hordom a hajam,de ennél jóval göndörebb.: )

syoss termékeket használok és egy héten 2x mosok hajat.a vizes hajamat behajhabozom.

csak félig szárítom meg mosás után (ilyen göndörítő fejet teszek a szárítóra xd ) utána hagyom magától mmegszáradni.majd a végén ismét hajhab és, ha nem elég szépen spirálosan göndör akkor hajsütővel göndörítek rajta.: )

2010. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!