Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elálló fülű lányok, hogyan...

Elálló fülű lányok, hogyan hordjátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém annyira nem áll el, de szerintem hordd leengedve, vagy úgy tűzd fel, hogy a füledet valamennyire takarja a haj.
2010. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kiengedve. és a frufrummal variálok.
2010. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én mindig kiengedve hordtam, szintén frufruval variáltam csak, de nyáron volt fülplasztikám, azóta gyönyörű, é mindenhogy hordhatom. :)
2010. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kiengedve, hajpánt+kiengedve , elsö tincseket hátratüzve

:D esetleg két copf és igy nem látszik a fülemxd

2010. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagy csak eláll.Én mindenhogy hordom.Szerintem,még néha cuki is tud lenni,hogy eláll.Nem szégyellem!Sőt szerintem senkinek sem kéne.Eláll,Eláll.Na és!Ettől még senki sem lesz kevesebb.Nem tudom miért kell ezen problémázni,Így születtünk,kész!El kell fogadni.Nem ez a világ legnagyobb gondja.

Engem még senki sem szólt le még emiatt,ha meg leszól kit érdekel!Senki sem tökéletes.mindenkinek megvan a maga hibája.!!!!!!


Kívánom,hogy mindenkinek ez legyen a legnagyobb gondja,hogy eláll a füle!

(bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett!Nekem ez a véleményem!)

2010. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
17:02 hol volt fülplasztikád és mennyibe került? ha időd engedi írj róla, köszi
2010. okt. 7. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!