Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz, ha valaki...

Szerintetek gáz, ha valaki kétszer (reggel és este) zuhanyozik egy nap?

Figyelt kérdés
Mennyire igaz, hogy kevésbé leszel ellenálló a kórokozókkal szemben stb.?

2011. febr. 25. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de szerintem felesleges, hacsak nincs 40 fokos hőség vagy nő esetében nincs épp havi baja az illetőnek.


És tényleg igaz, hosszú távon jobban kiszáradhat a bőröd, kevésbé lesz ellenálló a fertőzésekkel, kórokozókkal szemben.

2011. febr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Lájk:-). Köszi. Nem szoktam még rá, szóval, nem mindennapos, csak ha elköltözöm, szeretnék mindennap kétszer zuhanyozni. Valami belső késztetés ez. Akkor is koszosnak érzem magam egy hosszú nap után,ha erre nincs különösebb okom...
2011. febr. 25. 21:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan megteheted,de a vízszámlád jó sok lesz..Amúgy tényleg felesleges naponta kétszer fürdeni..(akkor jó ha büdös vagy a meleg miatt)

Arról nem is beszélve,hogy napi két zuhanyzással rengeteg vizet pazarolsz el,és a bőröd is szépen ki fog száradni..

2011. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
Felesleges. Én tök lusta lennék ehhez. Amúgy elkopik a bőröd.
2011. febr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.
2011. febr. 28. 08:38
 6/14 anonim ***** válasza:
Legalább higiénikus vagy. Van osztálytársam aki nem fürdik és nagyon büdös. Pedig be van vezetve náluk a víz!! Szerintem nem gáz! Nyáron én vagy háromszor zuhanyzok, mert megsülök. Így másik évszakokba mindennap fürdök egyszer.
2011. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz, de minek?

nem vagy lusta hozzá?

én van hogy egyszer is alig bírom magam elvonszolni a zuhanyig este, sokszor csak 2 naponta fürdök :D

mondjuk ez gáz

2011. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Néha lusta vagyok, pl. ha itthon vagyok, és nem megyek sehova:-). Lehet, hogy a metroszexuálisok is csak egyszer zuhanyoznak egy nap? (Bár ők nekem nem beszámítási pont.)
2011. márc. 2. 16:34
 9/14 A kérdező kommentje:
Előző válaszadó: na jó, a nyár egy külön story, az biztos...
2011. márc. 2. 16:35
 10/14 A kérdező kommentje:
Lájk a sok válasz miatt:-D
2011. márc. 19. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!