Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki csak reggel fürdik/zuhanyo...

Aki csak reggel fürdik/zuhanyozik, hogy tud este piszkosan belefeküdni az ágyba?

Figyelt kérdés
Ott pang egész éjszaka a saját piszkában, ez nem egészségtelen?
2010. febr. 26. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ez engem is érdekelne. Húznak ezek az emberek pizsamát? Ha nem akkor a használt ruhájukban fekszenek bele abba az ágyba amibe másnap tisztán fognak? :)
2010. febr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én zuhanyzom reggel is, este is, de ez inkább pszichés szükséglet, mint higiéniai. Hacsak nem végzel fizikai munkát, ami megizzaszt, reggeltől estig nem piszkolódsz be. Szerintem csak megszokás kérdése, hogy valaki csak reggel vagy csak este illetve mindkét alkalommal zuhanyzik. A higiénia szempontjából teljesen mindegy.
2010. febr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de ezek az emberek sosem fognak tisztán ágyba feküdni, nem?


Tényleg nem értem. Naponta legalább 10szer elmegyek pisilni, egyszer nagydolgozni, hát el sem tudnám képzelni, hogy ne fürödjek meg este mielőtt lefekszek aludni. (Használok wc papírt, még mielőtt valaki ebbe kötne bele, dehát akkor is)

2010. febr. 26. 22:08
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
Milyen piszkában? Hacsak nem szénbányában dolgozik valaki miért fürödne egy nap kétszer? Amúgy neked kell fizetni a költségeket? Azt tudod e hogy a túlságos tisztálkodás nem egészséges?
2010. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy én naponta kétszer fürdök? Olvastad, hogy ezt írtam? Szerintem nem. Én csak este fürdök, közvetlenül lefekvés előtt.
2010. febr. 26. 22:12
 6/14 anonim válasza:
33%
én csak kétnaponta fürdöm, de senki nem szólt hogy büdös lennék XD
2010. febr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
És hogy tudsz reggel az ágytól izzadtan felöltözni? :)
2010. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Már miért izzadnék le? Aki egész nap dolgozik, rohangál és fürdés nélkül fekszik le még jó, hogy reggelre megbüdösödik. De aki este lefekvés előtt megfürdik és tiszta - tehát hetente váltott - ágyneműbe fekszik bele, az mitől izzadna le? Reggelente mielőtt felöltözök természetesen lemosdok - tehát nem megfürdök, vagy lezuhanyozok - de nem indulok el büdösen a munkába. Arról nem is beszélve, hogy éjszakára is mindig bekenem magam izzadásgátló dezodorral meg parfümmel, arckrémmel, kézkrémmel ez nálam rituálé, ezek meg kellenek, hogy legyenek. A másik meg az, hogy inkább este fürdök a páromnak, mint reggel vadidegeneknek. Nem tudnék naponta 10 pisilés után még jóízűen ágyba bújni a párommal és felkínálni magam, hogy na gyere, ess nekem.

, bűzölögve közben a vacsoraszagú hajammal, amit főzés közben szépen átvett. Meg különben sem értem, hogy lehet úgy belefeküdni egy ágyneműbe, hogy nem tiszta az ember. Magyarul: nem tudnék sz@ros seggel szexelni és lefeküdni aludni!

2010. febr. 26. 22:31
 9/14 anonim válasza:
szóval akkor nem a higénia miatt fürdesz, hanem a párodnak, meg vadidegeneknek..értem
2010. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
51%
cápaszandál
2010. febr. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!