Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki csak reggel fürdik/zuhanyo...

Aki csak reggel fürdik/zuhanyozik, hogy tud este piszkosan belefeküdni az ágyba?

Figyelt kérdés
Ott pang egész éjszaka a saját piszkában, ez nem egészségtelen?
2010. febr. 26. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

sztem ugyanúgy kéne felkelés után is fürdeni, hamár erről van szó. az ágyba "beposhadsz" persze nem szó szerint, de amikor felkelsz akkor lesz egy ilyen ébredés "szagod" :D szal sztem jobb az ha vki ébredés után fürdik. amúgy meg.....este pihen a szervezeted, regenerálódik és a bőröd is akkor "cserélődik, és akkor jönnek a felszínre a "feleslegek" és attól jó fürtdéssel megszabadulni.

amúgy senki sem fekszik piszkosan az ágyba, mert mindenki átöltözik, felveszi az alvós ruháját, ami TISZTA!!!

2010. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nohát, kedves kérdező, én is a reggel zuhanyozós szekcióhoz tartozom, és nem érzem magam piszkosnak ettől. A lényeg a naponkénti zuhanyozás. Vagy legalábbis minden fizetésnapon. :-D (Na jó, ez vicc, csak mert mindig van, aki nem érti.)


Veled ellentétben én meg arra lennék képtelen, hogy éjszakára összekenjem magam vegyszerekkel. Folyamatosan dezodorozod magad, éjjel-nappal? Akkor mikor hagyod a bőrödet pihenni? Én rosszul érezném magam, ha este dezodort használnék, biztos, hogy nem egészséges.


A nagyvécézést sokéves gyakorlattal a reggeli zuhanyzás előttre időzítettem, ettől csak ritkán kell eltérnem. De ha mégis napközben megyek, és itthon vagyok, akkor szépen felülök a kád szélére, és szabbannal megmosom a sejhajt. Így sokkal tisztábbnak érzem magam, mint ha délelőtt tízkor mennék vécére, és este tizenegykor zuhanyozni.

2010. febr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sőt: szaPPannal!
2010. febr. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként este kellemesen elálmosodom, és akkor lusta is vagyok zuhanyozni, meg nem is akarom, hogy felébresszen. Reggel viszont kifejezetten szükségem van egy frissítő, ébresztő hatású zuhanyra, ami pályára állít. Ha edzésem van, akkor lezuhanyzom utána este v. napközben is.


Szokás kérdése az egész.

Olvasva a válaszodat az az érzésem, hogy napi átlagban kettőnk közül nekem tisztább a fenekem ezzel a módszerrel. :-PPP

2010. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!