Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy a hajam ne...

Mit tegyek hogy a hajam ne zsírosodjon olyan gyorsan?

Figyelt kérdés
Igazából már másnap semmi tartása sincs a hajamnak, harmadnap pedig már szörnyű. Mégsem mosom csak három naponta, hogy ne zsírosodjon még jobban. Tudtok ajánlani valami házi praktikákat illetve bevált kenőcsöt, sampont vagy valami mást ami hatna ?
2011. febr. 20. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nálam is ez aprobléma.. Én úgy csinálom, hogy mindig egy nappal kitolom a hajmosást, igy már csak kétszer kell mosnom egy héten. Ez vált be a legjobban és próbáld ki a garnier citrus detox nevű sampont! Remélem tudtam segíteni
2011. febr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tojásfehérje a hajtövekre. Talán ez még beválhat.
2011. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így jártam. Nekem orvos mondta, hogy bírjam ki egy hétig és utána mossam meg és nem fog annyira zsírosodni. Most hetente 2x mososk hajat az idill kedvéért, pedig elég lenne 1x is. :) Nekem ez bevállt.
2011. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!