Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel,...

Mit csináljak a bőrömmel, hogy ne termeljen annyi faggyút/ne zsírosodjon olyan gyorsan?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

én naggyon sokmindent kipróbáltam már, de tényleg. Bőrgyógyászhoz is és kozmetikushoz is mentem, de nem hiszek a gyógyszerekben, a kozmetikus pedig ideiglenes, így természetgyógyászhoz mentem és ő 1ből azzal kezdett, hogy milyen az étkezésem, miket szoktam enni stb.


Szóval kezd azt, h változtatsz és az EGÉSZSÉGES ételekre fókuszálsz.

Hal, zöldségek stb. Tehát nem diéta, csak egészséges kaják, tilos a gyorskaja, ill. ezek az olajos magvak, csoki, édességek, a lényeg, hogy lehetőleg minél kevesebb mesterséges anyagot juttass be.


De azért menj el bőrgyógyászhoz szerintem, itt olyan hülyeségeket szoktak írni és most nem magamra célzok csak úgy mondom, hogy aki "biztosabban" megfogja neked mondani a tutit az a bőrgyógyász.

2010. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

külsőleg iszapszappan: 97%ban ásványianyag a tengermélyéről, nem ilyen clearandclear vegyszer


belsőleg: fehér kenyér, fehér liszt totálisan kilőve, mindenféle cukor, édesség szintén olajosmagvakból dió lehet, de csak párszem az omega 3 zsírsavas, egyfolytába egyél zöldséget gyümölcsöt stb. lé formájában is és jó sok halat --:perricone bőrdiéta


ezek sokat segítenek


lúgosítanak, és a savasodás tünete lehet pattanás


ha hatalmas göbös pattanásaid vannak: akkor pajzsmirigy alulműködésed, túlműködésed, ételallergiád és hormonális gondjaid lehetnek, irány a bőrgyógyász


a homeopátia is nagyon jó schlüsserféle ásványi sók

2010. júl. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :D <3
2010. júl. 31. 23:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez genetika csak külső termékekkel befolyásolnám.A meleg is ront rajta.Tisztítsd alaposan és kifejezetten olyan termékeket használj ami nem szárít,de felszívja a faggyút.Ilyen az agyag,iszap,csipkebocsós termékek,teafaolaj.Használhatsz arcpermetet is ami frissíti a bőrt és enyhe összehúzó hatása is van.
2010. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Furán hangozhat, de nekem az olívaolajas-tojássárgás arcpakolás tett jót.


És igen, ahogy az egyik válaszoló mondta: egészségesebb életmód, étkezés!

2010. aug. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!