Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak hogy ne zsírosod...

Mit csináljak hogy ne zsírosodjon olyan gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, tudom hogy ez a korral jár, de nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. 3 naponta meg kell mosnom ha normálisan akarok kinézni. Tudok vmi módszert amivel enyhíthetném?
2008. aug. 30. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél normál hajra való sampont, lehetőleg ne túl sűrűt. Egy hajmosásnál 2x samponozz, maszírozd gyengéden a fejbőröd, valamint a tenyérnyi samponba csepegtess 15csepp teafaolajat...Ezt 3-4x csináldd meg, utána zsírosabb lesz a hajad, de mikor már teafaolaj nélkül mosod, jó lesz. Nekem ez segített.
2008. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
húú cukorfalat, asszem a keresőt 1 picit használhattad volna :P látom volt már elég kérdés ez ügyben 100%-ot a az illetőnek mert szép kis kutató munkát csinált:D
2008. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha 3 naponta mosod akkor nem zsírosodik annyira... Mármint az még belefér, hogy 3 naponta mosod. Nekem a dauer segített.
2008. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!