Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátorral ki szabad szedni...

Epilátorral ki szabad szedni a női bajuszt? Nem fog még erősebb lenni miatta?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

sztem az nagyon fájdalmas, és ha nem is erősödik meg a szőrzet, lehet h apró fekete pontocskáék maradnak utána, és hamar visszanő. a gyanta a legjobb bajuszra, sokkal tartósabb mint a többi módszer:)

remélem segítettem! 15/L

2011. febr. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, epilátorral ugyan azt éred el mint gyantával, de 100szor fájdalmasabb, és ha érzékeny a bőröd (nekem pl ott iszonyat érzékeny), még fel is hólyagosodhat, vagy piros pöttyös lesz tőle, ami napokig, vagy hetekig látszani fog. szóval szerintem inkább gyantázd, én utána körömvirágkrémmel szoktam bekenni, és hamar megnyugszik a bőröm.
2011. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most lehet hülye kérdést fogok feltenni, de így látatlanba meg merem kérdezni: Gyantát hol lehet venni?
2011. febr. 13. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
DM, rossmann, meg ilyen helyeken. lehet kifejezetten arcgyantát venni. én hideggyantával szoktam csinálni. menj be, és kérd meg az eladót, hogy segítsen, hogy hol találsz hideggyantát.
2011. febr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én epilátorral szedem és semmi bajom nem lesz tőle, bár a gyantát még nem nagyon próbáltam ki.
2011. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintettek melyikkel jobb? Arcgyantával avgy szimpla gyanta is megteszi? Csak mert jelenleg csak szimpla van itthon..
2011. jún. 20. 19:06
 7/7 anonim ***** válasza:
én sima gyantával szoktam, sőt még jobban ki is szedi a szőrt mint az arcgyanta.
2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!