Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha kiegyenesítem a hajam és...

Ha kiegyenesítem a hajam és zselét rakok rá, vissza göndörödik?

Figyelt kérdés
2009. febr. 10. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
elobb a zselé, kicsit vársz, aztán egyenesitsd és akkor nem gondorodik vissza, de ha utána rakod rá, akkor megvan rá az esély...attol fugg mennyire gondor a hajad!
2009. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30%
Szia4hajsimítás elött nem szabad rátenni semmit!Az csak ráégne a hajadra!De a zslétől szerintem is begöndörödik!Ugyhogy sztem ne tegyél rá!Esetleg egy kis hajwaxot!
2009. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Zselét, vaxot? :o hát akkor jobb ha nem is egyenesited, mert az eredméy nem lesz azonkivül, hogy tönkremegy a hajad! Hajvasalás előtt tegyél rá olyan szert ami hajkiegyenesitésre szolgál és hővédő hatása is van, majd ha szakszerűen vasalod ki a hajad nagy eséllyel megmarad, ha pedig mindenképp fixálni szeretnéd valamivel akkor van olyan vax vagy olyan hajkrém amiken direkt fel van tüntetve, hogy hajegyenesitésre vannak! De szerintem hosszantartó egyenességet csak akkor érhetsz el, ha hajmosás után raksz a hajadra hajegyenesitő krémet majd nagy körkefével egyenesre száritod, utánna pedig vékony tincsenként kivasalod. Igy nem is kell a végén semmit sem rátenni én esetleg egy kisebb mennyiségű hajlakkot szoktam, de azzal is csak óvatosan szabad bánni, mert minden olyan szer aminek nagy a nedvesség viz tartalma attól "összeugrik" begöndörödik a hajad... Remélem segitettem :)
2009. febr. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szia! szerintem felejtsd el a zselét és waxot..manapság mar rengeteg hajegyenesítéshez való terméket talalsz..hajmosás után, még vasalás elött ráfújod/rákened a hajadra és meg is védi a magas hőtől valamint egyenesen tartja napokig..nekem a legjobban a Matrix ilyen terméke vált be
2009. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!