Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik a képen lévő...

Hogy tetszik a képen lévő csaj haja? (fiúk főleg, de lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Szeretném ilyesmire festetni a hajamat.

Mindenképp be is fogom csak érdekelne hogy vajon fiúk szemszögéből nézve ez mennyire mű? Tetszik vagy nem?

Szerintem ehhez a csajhoz pl nagyon illik ez a haj.

[link]

[link]


Köszi:)


2011. jan. 31. 17:52
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Akkor ez megosztja a válaszolókat :D

Pedig érdekes, Angliában kb minden 3. embernek ilyen van szóval divatosnak mondható.. a képeket lookbook-ról szedtem. Meg lehet nézni hogy egy csomó csajnak ilyen van :O:D

2011. jan. 31. 20:19
 22/29 anonim ***** válasza:
nekem az eredeti hajszíned jobban tetszik
2011. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igen én is szeretem. Kb 4 árnyalattal biztos világosabb ez, mint ami pár éve volt, de szerintem az a sötétbarna nekem borzalmasan állt. Sötét szemöldökkel, hófehér bőrrel.. rettentően sápasztott. Ez jól áll, de nem vagyok az a típusú aki túl sok ideig kibírja ugyanolyan hajjal :S Ez a szín pedig már kb fél éve ilyen. Meguntam de félek a változtatástól is. Jó kis kombináció, nem?:D :/
2011. jan. 31. 21:17
 24/29 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon lepukkant hatása van... maradj inkább az egyszínűnél..

21/L

2011. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én múlt héten csináltattam ilyen hajat :) nekem nagyon tetszik, nem érdekel más véleménye... ha a pasinak nem tetszik, magára vessen... 18/L
2011. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
előző vagyok.. az is elég érdekes, hogy a festett szőke, kommersz hajra nem mondják, hogy mű, vagy 'túl trendi', de erre igen ...
2011. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha nekem ilyen lenne a természetes hajszínem, az komoly érv lenne a festés mellett...
2011. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Voltam végülis fodrásznál :D

Letettem erről a hajról, bár nagyon tetszik, de le kéne szívatni meg minden..annyira nem akarom roncsolni a hajam :S

Szóval befestettem egyszínű barnára.. hát egy csöppet sötétebb lett mint vártam :DD :(

Kb ilyen: [link]

2011. febr. 3. 17:31
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez a szín tetszik.
2011. febr. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!