Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz hogy ha smárolás közben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy ha smárolás közben a fiúnak fel áll a (rem értitek hogy mire gondook)? De úgy hogy a csaj ezt észre is veszi. Pl:össze vagyunk ölelkezve és akk a csaj érzi hogy valami nyomja. /főként csajok véleményét várom, de fiúk is írhatnak/

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem, mert ez azt jelenti kíván a barátod. Nálunk is így szokott lenni, de ő ki is mondja. CSAK A KÉRDÉSRE VÁLASZOLTAM!!!!
2009. júl. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha, nem mocorogna csokolozàs közben, az lenne a gàz! :)
2009. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, de ha adok neki egy puszit azért attól ne, mert az idővel idegesítővé válik. Ha hosszabb, tartalmasabb csók akkor természetes.
2009. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát érdekes kérdés...

Mondjuk egy park közepén egy kellemes esti séta alkalmakkor,miközben mások is ott vannak az érdekes szitu.De az is más,ha lakásban vagyunk.Pl.:ha a nem létező pasimmal náluk lennénk és smárolnánk közben felállna neki az oké,tök jó,ergo jól csinálom és kíván:D

2009. júl. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy gáz!Annélkül nem is jó! Engem teljesen feligzgat a dolog!
2009. júl. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de legyen intimitása a dolognak. BKV utasokra pl. nem tartozik a párod gerjedelme, ezért ha nem tudja kontrollálni a dolgot, inkább ne smároljatok mások előtt.
2009. júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, de ha adok neki egy puszit azért attól ne, mert az idővel idegesítővé válik.


Akkor mondd meg a kukacnak, hogy ne álljon fel, mert téged idegesít...


Engem nem zavar, én inkább örülök neki, hogy kíván a barátom, annak meg pláne, hogy másfél év alatt nem unt meg egy kicsit sem.

2009. júl. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!