Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik a képen lévő...

Hogy tetszik a képen lévő csaj haja? (fiúk főleg, de lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Szeretném ilyesmire festetni a hajamat.

Mindenképp be is fogom csak érdekelne hogy vajon fiúk szemszögéből nézve ez mennyire mű? Tetszik vagy nem?

Szerintem ehhez a csajhoz pl nagyon illik ez a haj.

[link]

[link]


Köszi:)


2011. jan. 31. 17:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Mindjárt leírom, csak épp hányok.
2011. jan. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
szerintem nagyon szép a haj a képen.nekem tetszik.
2011. jan. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
cigányos. de ha az vagy mehet bátran, nem fogsz kitűnni:)
2011. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

az első képen szerintem az egész nő nagyon csúnya. a haja, a tartása, a grimasz amit vág... mintha egy híd alól mászott volna ki mosdatlanul, meggyötörten...

a második képen már jobb, de a haja fénytelen, és semmi rendes fazonja nincs, a színe meg olyan, mintha lenőtt volna a régi szőke hajszíne...

röviden, szerintem nagyon nem szép. ha több színű hajat akarsz, akkor inkább melír, vagy egy alsóbb réteget fess más színűre, és arra engedd rá a hajad többi részét.

de igazából, ha neked ez annyira bejön, úgyis a te döntésed lesz, és lesz olyan, akinek így is tetszeni fogsz.

2011. jan. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
41%
Majd írok ha kihnytam a belem is .
2011. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cigány és melíroztatni se nagyon szeretnék felül mert az tutira nem állna jól. Már meguntam picit a mostani hajam (jelenleg világos aranybarna de ez is festett). Igaz hogy jól áll, de már nagyon régóta ilyen. Szeretnék bele valami változatosságot vinni. Ajj hát nem tudom :(
2011. jan. 31. 18:05
 7/29 anonim válasza:
41%
Ha hajat ajánlhatok hajat ,tedd 2.ikra ,az bejön nekem :D
2011. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim válasza:
100%

Ez olyan scene stílus már. Én egy ilyen csajon csak a haját látom, ami nem vonzó és lehet boomba, biztos nem kezdenék vele, nekem ez túl "trendi" és az igazi nőt sosem képzeltem 2színű búrával. Szerintem...


23f

2011. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Az én szemszögemből már maga a hajfestés is mű dolog, szóval meg sem kell néznem hozzá a képet. :)
2011. jan. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egész jó! Mármint a haja.

A nőt meg akkor is dugnám, ha kopasz lenne. :)

2011. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!