Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tetszik a képen lévő...

Hogy tetszik a képen lévő csaj haja? (fiúk főleg, de lányok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Szeretném ilyesmire festetni a hajamat.

Mindenképp be is fogom csak érdekelne hogy vajon fiúk szemszögéből nézve ez mennyire mű? Tetszik vagy nem?

Szerintem ehhez a csajhoz pl nagyon illik ez a haj.

[link]

[link]


Köszi:)


2011. jan. 31. 17:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Szörnyű fakó és ápolatlan benyomást kelt.
2011. jan. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

A mostani hajam olyan mintha természetes lenne nekem :D Mivel pont olyan színű mint a szemem. Ráadásul jó hosszú is már. De tényleg hónapok óta ilyen, már kezdem unni. Fogalmam sincs, hogy dobjam fel.

Amúgy az ilyen melírozásoktól is azért tartok, mert nekem sem tűnnek túl természetesnek..

Az meg gondolom nem baj ha szeretnék tetszeni a fiúknak :D Nem vagyok olyan típus aki totálisan lesz*rja mások véleményét :D Sőt..

De akkor milyenre fessem?? :( Ááá :(

Most kb ilyen : [link]

Mégis inkább egyszínűnek meghagyom, de nem tudom milyen barna legyen. A sötét nem áll jól mert sápaszt :/

2011. jan. 31. 18:23
 13/29 A kérdező kommentje:
Mármint csak színre ilyen, amúgy hátközépig érő :)
2011. jan. 31. 18:24
 14/29 anonim ***** válasza:
Ha már festeted, valami élénk színűre. Sötétvörösre például.
2011. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Egy ideig olyan volt de amikor elegem lett belőle (nem kis idő után) akkor is legalább 4 festés kellett mire a vörös árnyalat kiment belőle.. de azt hiszem közbe megtaláltam a tökéletes színt :) Egyszínű és gyönyörű mogyoróbarna :)
2011. jan. 31. 18:35
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
olyan, mintha elba*ták volna a festést. Ha ilyet akarsz, csak várd meg míg a lenövés 15 cm lesz. :)
2011. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan hatást kelt,mintha annyira el lenne hanyagolva,mintha kb egy éves lenövés lenne. Szóval bocsi,de nekem nem tetszik.
2011. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

nekem tetszik. :D

hosszú a hajad? :D

2011. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Hátközépig érő, de lépcsőzetesre van vágva :)
2011. jan. 31. 19:11
 20/29 anonim ***** válasza:
áhh nekem nagyon tetszik:D 15/L
2011. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!