Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehérbőrű-Lányok! Nektek is...

Fehérbőrű-Lányok! Nektek is néha látszódni szoktak az erek a lábatokon? Vagy akárhol?

Figyelt kérdés
talán nekem túl vékony a bőröm, és lehet azért de engem nagyon zavar :S szoknyát se merek így felvenni
2011. jan. 22. 09:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled. Én a mellkasomtól látom az ereket, ahogy mindenfelé mennek, az egész testem ilyen, főleg télen :(
2011. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vékony a bőröm, de a dekoltázsom nem eres. Ami viszont idegesít, ha fázom, az egész testem lila foltos, annyira átlátszó vagyok:S

Amúgy nem vagyok ráncos, mert picit olajos a bőröm...

27.L

2011. jan. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem a mellemen nagyon látszik, és egy főér a mellemtől a könyökömig látszik de nem annyira erősen. de azért látszik:)
2011. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sárlott válasza:
Nekem is ilyen problémám van. Nagyon vékony a bőröm a lábamon és átlátszanak a kék erek. Az az érdekes, hogy nem mindig, csak hogyha melegben vagyok. Nagyon zavar, hogy nyáron folyton kennem kell őket valami barnító krémmel, hogy ne legyen feltünő. De próbálok velük élni, hiszen az enyémek.
2013. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!