Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehérbőrű-Lányok! Nektek is...

Fehérbőrű-Lányok! Nektek is néha látszódni szoktak az erek a lábatokon? Vagy akárhol?

Figyelt kérdés
talán nekem túl vékony a bőröm, és lehet azért de engem nagyon zavar :S szoknyát se merek így felvenni
2011. jan. 22. 09:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem leginkább a karomon látszik, de ott eszméletlenül. Nem csak a "belső", puha, nagyon fehér résznél, hanem a másik oldalon is ott kékellenek a bazi vastag erek.

Nem zavar, brmit felveszek, nem takargatom. Még mindig jobb, mint ha narancssárgára sültem volna a szoliban.

2011. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden fehér bőr ilyen. Igen jól látod vékony a bőröd.

Hamar fogsz ráncosodni, ha nem hidratálod. Attól ha lebarnulnál semmit nem segítene a helyzeten, mert a bőröd ugyanolyan vékony. Nekem a mellemen is ilyen átlátszó a lábam mint Magyarország vízrajza az összes folyóval. Szóval megértelek. Esetleg harisnyát hordhatsz...

2011. jan. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyek nemcsak most ilyen mindig ilyen volt:D


Szoknyát eddig sem nagyon hordtam. A napsütést pedig inkább általában kerülni szoktam. :S


Egyébként mivel hidratáljam akkor a bőröm, hogy ne ráncosodjon hamarabb??


Szoliba pedig nem akarok elmenni, mert szerintem felesleges lenne számomra..

2011. jan. 22. 09:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet kapni millió egy hidratáló testápolót és arckrémet (utóbbiból Avon Care márkájút használok, 400 forint volt és nekem nagyon bejött).
2011. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vékony bőröm van és sajnos nem csak a lábamon látszanak nagyon az erek hanem a karomon is, de nem nagyon szoktam takargatni.
2011. jan. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszi


Örülök azért, hogy nemcsak nekem van ez a problémám:S


A karomon nekem is néha szokott látszódni, deinkább a lábamon. Ami azt hiszem rosszabb, mint a karon. Legalábbis örülnék, ha inkább a karomon lenne inkább. .D

2011. jan. 22. 10:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a karon rosszabb, mert ott szinte mindig szem előtt van:/ De a lábam is nagyon eres, nem értem miért, pedig még csak nem is vagyok vékony.
2011. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy neked is túl vékony rajta a bőr és ezért látszik jobban hiába nem vagy vékony alkat.

De a szoli sem lenne túl jó megoldás erre.:S


Lehet, hogy orvos tudna rá adni valamit, vagy nem tudom.

2011. jan. 22. 11:08
 9/14 anonim ***** válasza:

Önbizalom:)

Ha ez meglesz, utána hidd el, nem fog zavarni, el tudod majd fogadni a hibáidat is^^

Fel a fejjel;)

2011. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)Azért próbálom elfogadni úgy ahogy van.csak néha néha zavar.
2011. jan. 22. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!