Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A barna vagy fehérbőrű lányok...

A barna vagy fehérbőrű lányok a szebbek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hajszíntől és szemszíntől is függ

nekem pl ugyanolyan szép egy vörös hajú tejfehér bőrű lány mint egy barna bőrű és sötét hajú lány

2010. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hófehérkének is fehér bőre volt és fekete haja mégis ő volt a legszebb :D
2010. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
nekem nagyonvilágos fehér a bőröm, és szerintem nem szép, mert rögtön meglátszik minden kis piros folt pl uszoda után vörös az arcom:S
2010. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

kinek mi áll jól:)

2010. máj. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a barna bör dekorativabb nem látszanak meg az apróbb börhibák pattanások, slankit a szines ruhák jol mutatnak rajta de a porcelán bör is szép tud lenni csak olyan kevés van:s
2010. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
fehér
2010. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tényleg kinek mi áll jól... Mindegyik bőrtípus lehet szép, ha megfelelő hajszínnel párosul.

[link] Szerintem ez pl nagyon is széép *.*

Barna bőrrel is lehet ugyanilyen szép, és amugy meg kinek mi :D

2010. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szép ha egy lány fehér, de nem oan mint egy hulla, inkább barna..mert az szebb, a fehér bőrűek 90%a sápadtnak tűnik:) de mondjuk a barna se jó ha már majdnem fekete:)
2010. máj. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!