Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítség! Mit tehetnék hogy...

Segítség! Mit tehetnék hogy ne menjen tönkre a hajam és ne legyen ronda?

Figyelt kérdés
2 éve ősszel befestettem a hajam ilyen gesztenyebarnara . Eredetileg szokesbarna a hajam. Aztán abban az évben télen csokoládé barnára . Azt fodrász csinálta .aztán rájöttem h nem akarom tönkretenni a hajam ezért akartam a saját haj színem. Másik fodrász tett bele szőke melirt és leszivta. Aztán nőtt le elmentem megin fodrászhoz befestette vilagosbarnara. Aztán az is Lenőtt de vhogy mindig elszinezodik. Aztán meg 2 szer próbálta olyan színűre beszerezni mint a hajam., de mindig elszinezodik mer sok a vörös tonus a hajamban. És nagyon idegesít mert ez egy patthelyzet és nem akarok kopasz lenni. Ötletek ?
2011. jan. 20. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűen hagyd, hogy lenőjön.
2011. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hagyd szerintem is, az elején mindig úgy tűnik, mintha nagyon elütne a lenövés az eredeti színedtől, de ahogy nő egy kicsit majd egybeolvad.


Amúgy én is hasonló cipőben járok, épp növesztem le, és az én hajamban is sok a vörös tónus, ezért egy kicsit már mint a lenövés, de nem feltűnő. (már 10 cm-re van lenőve:)


És még javasolni tudom a színezőt! Nem károsítja a hajat annyira, és jobban összeolvasztja az eredeti hajadat és a lenövést. És ahogy nő le a hajad, a színező kopik ki, így a végén teljesen (majdnem teljesen) az eredeti hajad marad:)

2011. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen énis ezen gondolkodtam !köszi :)
2011. jan. 21. 17:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!