Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, hogy ne menjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy ne menjen tönkre a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolat után most vagyok ott,hogy kikészültem. Én 20,barátom 23éves, eddig minden szép és jó volt. Kb. 3hónapja kezdődött az,hogy kezdett kicsit "titokzatos" lenni. Sietett ide-oda, "dolgozni". Én (mint minden csaj ilyenkor) elkezdtem nézegetni a telefonját, kicsit nyomozgattam,de mindig beigazolódott,hogy igazat mond! Aztán mára csak-csak nem telik el olyan nap,hogy össze ne vesszünk,mert őt zavarja,hogy nem hiszek neki,és hogy mindig be kell számolnia,hogy mit csinál,és hogy szeret,de így nem tud szeretni. FÉLEK,hogy megcsal(t). Azt mondja,hülyeség,mert a megcsalás a gyenge embereké. Abból indulok ki,hogy egyik barátnőm megcsalta a pasiát, és ugyanúgy a szemébe tudott nézni. És mindig minden fontosabb a páromnak, mint én, néha itt alszik, átjön minden este, itt van 4-5órát,és megy is. Pénzbeli gondjai vannak,így lehet,hogy dolgozni jár, de nem bírom ki,hogy ne nyomozzak, és már sajnos nem tudok hinni neki! Pedig szeretjük egymást!
2011. ápr. 15. 15:27
 1/8 Kingaa1 ***** válasza:
ha sok időn keresztül semmit nem kaptál a tellóba nem csal meg. Az hogy minden nap 4-5órát veled tölt ezt csak irigyelni tudom, nem sokaknak adatik meg hogy sűrűn találkozzanak mégis bvoldogak. Élvezzed hogy szeret és ne keresgélj, mert ezt csak te képzeled be... nee hisztizz..
2011. ápr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azzal fogod a párodat megcsalásba taszítani,hogy bizalmatlan vagy és szinte gyanúsítgatod.Ha meg akar csalni megteszi ha akarod ha nem,ha hiszel neki ha nem.Ne hisztizz ezen,örülj annak,hogy ennyit együtt vagytok nap mint nap,bízz benne,próbáld meg.Ha valami gáz van előbb utobb ugyis kiderül,addig meg minek idegeskedni.
2011. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bízz benne, amíg nincs kézzel fogható bizonyítékod ne kételkedj. Egy kapcsolat általában a kölcsönös bizalomra épül. Ne nyomozgass, ne kérdezősködj tőle, senki sem szeret beszámolni mindig mindenről. Te a b.nője vagy nem az anyja. Szóval folytasd úgy a kapcsolatot mint azelőtt a három hónap előtt.


HA viszont bebizonyosodik, hogy megcsalt szakíts, és ne menj vissza hozzá SOHA többé. De erős bizonyíték legyen, nem annyi, hogy valaki mondta, hogy ezt vagy azt látott.

Egy szóval ha megcsalt ne menj vissza hozzá, ne add meg neki az esélyt, hogy újra megcsaljon.


HA annyira nagyon szereted és képes vagy neki megbocsájtani, ne add könnyen, kicsit dolgoztasd meg azért a bocsánatért, ha most olyan könnyen megbocsájtod neki máskor is megcsinálja és annyit mond "bocs". Ezt te sem szeretnéd. Ezért add fel neki a leckét, haragudj rá, nehezen legyél visszacsábítható

2011. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15/f
2011. ápr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megpróbálok csendben maradni, bár kicsit nehéz,amikor hívom,hogy merre vagy? "Dolgozok,nem érek rá,majd visszahívlak" 2óra múlva csörög a telefon: "na itt vagyok"

Vele szeretnék maradni,így muszáj rátok halgatnom!

2011. ápr. 15. 16:05
 6/8 Kingaa1 ***** válasza:
De ők férfiak, s még ha dolgozik, akkor normális hoy nem szeretné ha kirugják, az én barátom is csak nehezen értette meg magát, hogy ha azt mondja hogy pill meló, az nem egy 5 perc...
2011. ápr. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jogos..:S
2011. ápr. 15. 21:24
 8/8 Kingaa1 ***** válasza:
Remélem segitettem... néha kicsit rá kell világitani a dolgokra mikor ilyen eset van:)
2011. ápr. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!