Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csináljam meg ezt a...

Hogyan csináljam meg ezt a hajat vagy milyen hajat ajánlanátok? Linkkel

Figyelt kérdés

Gólyabálon ilyen hajam volt, amit fodrász csinált, most viszont megyek pizsama-partyra szilveszterre és ugyanilyen hajat szeretnék(tehét alul egyenes, hogy a hossza ne rövidüljön, a tetejéből pedig pár tincs göndör.Evvel az a baj, hogy fodrászhoz most nem szeretnék menni és nem figyeltem, hogy hogyan csinálja, itthon pedig már próbáltam és valahogy nem jön össze. Légyszíves küldjetek valami linket videóhoz vagy írjátok le, hogyan lehetne megcsinálni ezt a frizurát ill. ha van más ötletetek szilveszterre, előre megköszönném?!! van mindenem hozzá:hajvasaló, göndörítö(többféle), hajcsavaró stb...

link.: [link]


2010. dec. 29. 12:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
amúgy hány évesnek néztek?
2010. dec. 29. 12:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én buliba majdnem mindig így csinálom a hajam. Válaszd két részre a hajad. Az alsót vasald ki, a felső részét pedig tincsenként göndörítsd be. Végén fújd be hajlakkal.

14-nek nézlek.

2010. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi így csináltam én is, csak valahogy a göndör tincsek állandóan felálltak, videót nem tud vki küldeni, vagy vmi más frizura tipp?
2010. dec. 29. 14:51
 4/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=CJX-diEcT4Y&feature=fvsr


úgy ahogy ez a lány, cska te az alsó részét vasald ki, és csak néhány tincset hullámosíts be felül.

2010. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
le lehet pontozni nem érdekel de sztem ez ocsmány ez a haj :S
2010. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, semmi baj utolsó, mindekit felpontoztam, de ha nem tetszik, akkor javasolhatnál valami mást, ami szerinted jobban állna, amugy nem írtátok, hogy hányévesnek néztek!!
2010. dec. 31. 11:53
 7/12 anonim válasza:

Esetleg ez is jól állhatna:

[link]


Én 18-19 évesnek nézlek.

2010. dec. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
mivel azt irtad h gólyabálon ezért 14-15 éves lehetsz
2010. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
oksi (én votlam az ,,ocsmányos" 18/L am sztem eléggé ronda ésa környezeetem is ezt valja múltkor volt így megcsinálva a lánykaa szinte midnenki rögött rajta de viszont keresek neked egy youtubos linket:)
2010. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Itt egy link, ahogy én szoktam megcsinálni. A te hajadon nem annyira látszik, de így kell csinálni az alul sima, felül göndör hajat. http://www.youtube.com/watch?v=LC1vipp31Rs
2010. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!