Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tusfürdőt használtok?

Milyen tusfürdőt használtok?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jól bevált tusfürdőt,amitől szép lesz a bőr...és tényleg jó minőségű?Ha tudtok árat is írjatok!A lush termékei jók?
2010. dec. 15. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

barackos Baba : )

Lush jó csak ki.aszott drága. :S

2010. dec. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

az adidas "színes termékei" nagyon jó illatúak,csak nem olyan minőségűek mint vártam,a baba illata hamar elszáll,viszont minőségben megéri az árát...és nagy kiszerelés miatt gazdaságos is

palmolive nekem olyan semmilyen,és hamar elfogy,néha a levendulásat szoktam használni,fa-ról ugyanez a véleményem...

karácsonyra kaptam dove supreme cream oil tusfürdőt,azt hiszem ez egy újfajta termék,és nagyon jó

nem tudom mennyibe kerül,de csak ajánlani tudom!

2010. dec. 30. 15:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!