Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen tusfürdőt használtok?

Milyen tusfürdőt használtok?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani jól bevált tusfürdőt,amitől szép lesz a bőr...és tényleg jó minőségű?Ha tudtok árat is írjatok!A lush termékei jók?
2010. dec. 15. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Palmolive ---Mandulást használok. Isteni illata van, szép bársonyos a bőröm és az illata nagyon sokáig érződik.

Ezt ajánlom.

5-600Ft körül van.

2010. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Cory Rose ***** válasza:
Nivea, nem tudom mennyi, nem szoktam nézni de szerintem 1000.-nél nem több. A natúr Dove-ot is szeretem még.
2010. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Rózsaszín adidas [link]


18/L

2010. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
a dove nutrion moisture volt az egyetlen tusfürdő amitől éreztem és láttam is h változik a bőröm. nemhittem benne, mert nemhiszek a reklámoknak, ezt ajándékba kaptam, kipróbáltam és láss csodát...
2010. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Dove, messze veri minőségben a többi hasonló kategóriás tusfürdőt.
2010. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én Palmolive-et használok, az illata miatt. A Dove originalt is szeretem, csak kicsit drága. :S Ma pont akciósan 250-ért tudtam venni Palmolive-et a dm-ben. :)
2010. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

La Roche-Posay-t használok.2500 ft körül van.

Valamikor keverem Dove gránátalmással,az 700 ft körül mozog.A lushról nagyon sokat hallottam,mindenki dícséri.Én is ki akarom majd próbálni,de ide hozzánk csak netről lehet rendelni.

2010. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én változást kb az összes itt felsoroltról és társairól észleltem: viszketett meg kiszáradt tőle a bőröm (igen, a szupercsodahidratáló Dove-tól is :S) Bár gondolom velem van a baj. Meglepő mód az olcsó Baleás gyerek tusiktól meg a Mülleres sajátmárkástól nincs semmi bajom. :D
2010. dec. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nekem is Dove jött be nagyon szeretem:)
2010. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vörösszőlős baba:)
2010. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!