Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete festett hajam van és...

Fekete festett hajam van és átakarok váltani gesztenye barna színű hajra. És ehhez lekell szivatni. Nagyon tönkre fogja tenni a hajam a szivatás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy szerintem azt a fekete hajat nem elég csak egyszer leszivatni, hanem többször kell, hogy ne legyél foltos. És ez nyilván nem tesz jót a hajnak. Talán egy picivel jobb a helyzet, ha rövid hajad van. szóval szerintem eléggé tönkre vágja a hajat a szivatás.
2010. dec. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

...és minden művelet és minden festék tovább fogja roncsolni a hajszálakat. Szerintem kellene hagyni annak a hajnak szusszanásnyi pihenőt.

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)

az a baj hogy Kallos hajfestékkel festettem be a hajam és a fodrászom azt mondta hogy az elég erős hajfesték és tényleg nem elég ha egyszer szivatom le.

De én növeszteni szeretném a hajam jelenleg félhosszú. De ha tényleg ennyire roncsolja akkor megvárom míg lenöl.

2010. dec. 3. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Várj pár hónapot, míg megkopik a fekete. Nekem 5 évig volt fekete, de a végén már semmi hajfesték nem fogta be pár hétnél tovább( Se a kallos, se bármelyik fodrász által használt festék, a drogériások meg végképp nem.)...vártam, hogy még kopjon egy kicsit, és most szívatás nélkül, egy festés után egyenletes színű sötétbarna hajam van.
2010. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de már megkopott már a kékes fekete hejett vöröses lett belőle és ilyen barnás féle vagy nem tudom.
2010. dec. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!