Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tinik! Ti hogy viselitek el a...

Tinik! Ti hogy viselitek el a pattanásaitokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok...és elért engem is a pattanásos időszak---aminek mintha sose lenne vége..:(...Nagyon rossz érzés,amikor tükörbe nézek,és látom a piros,pattanásos arcom...SZégyenkezem az emberek előtt...főleg ha látom,egyes tiniknek milyen babaarcuk van---szép,tiszta...A hangulatomat is eltudja venni...Úgy egészben az arcommal nincs bajom...csak a bőrömmel..De annyira rossz,amikor úgy megnéznek...csak mert pattanásos az arcom...Ti hogy vagytok ezzel?
2010. nov. 26. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
én szerencsés vagyok ilyen szempontból, rajtam egy darab sincs:D am. élesztős arcpakolás. Jó tapasztalatokat hallottam:)
2010. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
úgy hogy muszáj :D
2010. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk én már nem vagyok tini, 20 éves vagyok, de 13éves korom óta rendszeresen jönnek az arcomon, hátamon és mellkasomon pattanások.

Több 100ezer forintot elköltöttem 7 év alatt mindenféle kencére, garnier, pure active, zynerit, semmit nem értek.Járok kozmetikushoz is, nem sokat ér, ha kinyomkodja a mitesszereimet 2 napra rá újra feltöltődnek zsírral és sejttörmelékkel:( szedtem egy sotret nevű gyógyszert, attól meg csak rosszul lettem, tehát nekem 0 az önbizalmam 13 éves korom óta ez miatt.

Én rosszul viselem, mondjuk már nem sok jön, csak 2-3 van az arcomon egyszerre, ilyen kis pirosak.

Az a legnagyobb bajom, hogy a lányok esetleg igénytelennek gondolnak ez miatt...pedig többet foglalkozom az arcbőrömmel mint egy lány:)

20f

2010. dec. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem is szinte ugyan ez az érzés és nagyon elszomorít, főleg mensi közelébe jön több ki de előtte is borzalmas. De használd a titok erejét , és ne nézz sűrűn tükörbe, ne gondolj arra hogy neked mennyire rossz és hogy mennyire ronda vagy ettől.Nehé kibírni, de talán ez segít az egyéb tipusú krémek melett.
2010. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nekem is ekkor kezdődött...jó pár évig, míg ki nem probáltam a kamilla teát....azzal mosom az arcom, gőzölöm vele, és azt iszom..sokat javult...

amugy már voltam bőrgyogyásznál, kozmetikusnál...ja amugy szoliba is megyek egy héten kétszer.

2010. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
12éve 6.osztályos lány vagyok. Nekem is sok bajom volt ezzel de én tudom hülyén hangzik kicsit de nekem a fogkrém segít azóta már nem nagyon kell nyomkodni
2010. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!