Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti, hogy kezelitek a pattanása...

Ti, hogy kezelitek a pattanásaitokat? Vagy, mit használtok rá (, hogy ne legyenek)? esetleg kozmetikus? Fontos! Köszi.

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:
heti 1szeri bőrradír, utána nagyon fontos a hidratálás! de egyébként is fontos hogy mindig hidratált maradjon a bőröd. igyál elég vizet, ez sokkal többet segít mint hinnéd. és ha mégis kijön néha egy, akkor ne kapard meg nyomkodd, hanem teafaolajat tegyél rá és hamarosan eltűnik.
2010. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kozmetikusom nagyon jó,szinte semmi nem látszik a tisztítás után,én nem merem otthon nyomkodni.Ő ért hozzá.Nem kenek mindent az arcomra csak amit ő mondd.Még nem csalódtam.
2010. máj. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

hát én inkább megelőzőm már 1 hónapja a kialakulásukat.

amúgy napi 2* lemosom, áttörlöm tonikkal, bekenem. heti egyszer maszk, bőrradír, és masszírozó géppel átmegyek rajta. megelőzni: csökkentettem az olajos/zsíros ételeket(csipsz meg társai)bevitelét, és a csokoládét. észrevehető már az arcomon és csak 1-2 pattanásom van, amit meg rendesen ki lehet nyomni. szerintem a megelőzés rengeteget számít így hogy már érzékeltem magamon. jó szépülést :)

19/L*

2010. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!