Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tinik! Ti hogy viselitek el a...

Tinik! Ti hogy viselitek el a pattanásaitokat?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok...és elért engem is a pattanásos időszak---aminek mintha sose lenne vége..:(...Nagyon rossz érzés,amikor tükörbe nézek,és látom a piros,pattanásos arcom...SZégyenkezem az emberek előtt...főleg ha látom,egyes tiniknek milyen babaarcuk van---szép,tiszta...A hangulatomat is eltudja venni...Úgy egészben az arcommal nincs bajom...csak a bőrömmel..De annyira rossz,amikor úgy megnéznek...csak mert pattanásos az arcom...Ti hogy vagytok ezzel?
2010. nov. 26. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nem tudom, megszoktam már sajnos, hogy nekem ilyen az arcom :(. 2.-os korom óta tart, most járok 8.-ba, úgyhogy ne gondold, hogy nagyon szerencsétlen vagy! kitartást!
2010. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
menj el a háziorvosodhoz és írass fel Zyneritet.1200 ft,de nagyon megéri kiváltani,mert tényleg hatásos!!!!nem olyan ,mint a reklámozott kenceficék,amik semmit sem érnek.(legalábbis nekem nem értek)
2010. nov. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát én is elég pattis típus vagyok:S

Esténként: arcmosás->tonik->KIS arckrém(könnyen zsírosodik a bőröm)

ez azért sokat segít.

Nővérem kozmetikusnak tanul ő nyomkodja nekem amit muszály.;)

Amúgy ha vészes a helyzet,alapozó,ha nem annyira akkor korrektor:/:S


15L*

2010. nov. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon pattanásos az arcom, ahogy elmúlik egy, jön helyette vagy 3... tele van az egész fejem, és nekem sincs bajom az arcommal, de úgy érzem, hogy valahogy a pattanások rontják az egész képet. Még korrektorral sem tudom eltüntetni.Mindenki azt mondja nekem, hogy ez a korral jár, de én meg látom, hogy a suliban minden korombeli lánynak sima babaarca van, így nehéz elhinni. Semmilyen kencefice nem vált még be nekem. De kitartó vagyok. Neked is kitartást!
2010. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
jah és 16/L
2010. nov. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
én borzasztóan viselem, lehajtott fejjel közlekedem és sírógörcsöt tudnék kapni, ha meglátok egy olyan fiatal csajokból álló társaságot ahol mindenkinek szép a bőre.
2010. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én elviselem nem szégyenkezem miatta hiszen ez természetes dolog...viszont 2 éve küzdök vele...volt egy fél éves szünet mikor nem használtam semmit az arcomra...és most megint elkezdtem és már nem pattanásos az arcom csak miteszeres néha egy két pattanás előjön de az pedig kibirható alapozót kenek rá (bár azt tudni kell hogy nem nagyon tesz jót a pattanásoknak az alapozó ha mondjuk suli előtt felkened akkor haza mész le kell mosni :\ )
2010. nov. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
hmm nekem is elég pattanásos a bőröm...lassan 3 éve..: S Deaz egyik bevált modszer az az a tonik...amit a doki ir fel + Zineryt .... együtt igen hatásosak...csak ajánlani tudom: D És ne szégyenkezz.... legyél magabiztos és kész, még ha nehéz is : S
2010. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én a szoláriumra esküszöm heti 1 alkalom 10perc és semmi pattanás, bevált módszer .
2010. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

sztem azzal nem segítessz, hogy sajnálod magad, van aki szerint nem baj az ijen bőr

krémek + tiszta,, ápolt bőr

2010. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!