Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon sokat ártok a bőrömnek...

Nagyon sokat ártok a bőrömnek azzal, ha 2 egymást követő nap mennék 5-5 percre szoliba?

Figyelt kérdés
2 hét mulva szalagavatóm van. Csak addig szeretnék szoliba járni, utána már nem. Szürke ruhám van és elég világos a bőröm, nyáron nagyon szépen leszoktam barnulni, ugy hiányzik az a szín :)Holnap mennék először, pénteken pedig megint. Aztán jövő 7ttől már csak heti 2szer, mondjuk hétfőn és csütörtökön. Szóval összesen 6-7szer mennék csak. Hány percre menjek? Hogyan lehet egészséges barna színem? :)Nem akarom tulzásba vinni egyáltalán
2010. nov. 17. 14:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kicsit félreírtad kérdező!:)6 óra az egy picikét sok lenne :) Szerintem 6 percre gondoltál
2010. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
A színt hirtelen nem lehet elérni, fokozatosan kell felépíteni. menj először 5 percre,vagy ahol 6 perc ott 6 percre.és mélybarnító gépbe menj, ott tartós és egyenletes szined lehet.mindenképp állóba hogy nehogy folt legyen a lapockádon. frissen fürödve menj, és a szolizás után otthon kend be magad testápolóval,így azonnal hidratálod a bőröd és nem leszel piros. ha szánsz még rá pénzt, vegyél a szoliban kapható krémet, ezek megóvnak a leégéstől,kiszáradástól,és szép szinű,hidratált lesz a bőröd.a sex kittent ajhánlom,nagggyon finom az illata!!! ezt közvetlenül elötte kell magadra kenni!! ha ezeket betartod, mehetsz 2x 2 naponta, aztán 3-4 naponta 9 perce. ha elérted a megfelelő bőrszínt,elég hetente másfél hetente szoliba járni,ha tartani szeretnéd azt a színt! nem ártasz a bőrödnek semmit, a szervezetnek szüksége van a D vitaminra. Ha túlzásba esel és mondjuk 5 évig minden héten 20 percet fekszel a gépbe, akkor beszélhetünk károsodásról... És ma már szabályozva van a gépek és a csövek erőssége is! Szoláriumban dolgoztam!!
2010. nov. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szia!


Ha gyorsan szeretnél színt, akkor inkább az UV menteset próbáld ki és egyből lesz színed, másnapra még szebb. És nem is ártalmas. Kb. 7-10 napig tart a szín, bőrtípustól függően. Nekem kb. 7-8 napot bír, után fokozatosan kopik. Nekem nagyon jól bevált, és nem is voltam tőle foltos, a ruháimat sem fogta be. Persze fújás után száradni kell egy kicsit, mert akkor a világos ruhát befogja. De utána nem lettek barnák a ruháim, pedig szeretem a fehéret... Egy alkalom itt 2500 Ft-ba kerül.

2010. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem azt irtam h 6 óra, hanem h 6ra :D

nekem az a 2500 ft, az sajnos már drága. ink szolizom :) nyugi, eszemben sincs 20 percekre járni, csak szalagavaton szeretném, ha szép szinem lenne :))aztán ki tudja, ha megtetszik, akk majd lehet róla szó, h heti egyszer benézek a barnaságom megőrzése érdekében :))

2010. nov. 21. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!