Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyantázás után ilyennek kell...

Gyantázás után ilyennek kell lennie a bőrömnek, normális ez?

Figyelt kérdés
A barátnőmtől kaptam szülinapra egy meleggyanta készletet, vasárnap ki is próbáltam-hozzá teszem még sose szőrtelenítettem gyantával, így először csináltam. Mindent úgy csináltam ahogy le volt írva a használati útmutatóba, felmelegitettem a gyantát és neki álltam. Amikor végeztem, a hozzá adott olajos kendővel letöröltem a bőröm. Tiszta piros volt és nagyon fájt utánna, de gondoltam hogy ez normális mégis csak a szőrt téptem ki. Ennek már 3napja és azóta is tiszta vörös a bőröm, olyan mint amikor télen ki van az ember keze száradva és be van repedezve a bőr és olyan fura tapintású mintha viasz réteg lenne, először azt gondoltam hogy gyanta de letöröltem rendesen róla amikor végeztem. Ez normális?
2011. júl. 27. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem két napig fájt, de azután elmúlt, ha továbbra is fáj, lehet allergiás vagy rá, mert találkoztam olyannal, aki az volt a gyantára.
2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kented bőrnyugtatóval?
2011. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!