Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet gyorsan növeszteni...

Hogy lehet gyorsan növeszteni a hajamat?

Figyelt kérdés
Vállig érő hajam van.és nagyon lassan nő,hogy lehetne ezen segíteni..meg eléggé vékony szálú is.
2010. nov. 6. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Aludj téli álmot akkor amire felkelsz már hosszabb lesz ;)
2010. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
2000-ik ilyen kérdés.Nagyon unjuk. Írd be keresőbe.
2010. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Megelőzöm a ricinusos m@rhákat :) Mi barátnőimmel kisérleteztünk és a Kovaföld a legjobb hajnövesztésre. Tabletta formájában tudsz venni Rossmannban, DM-ben, de én azóta gyógyszertárban veszem por formájában és azt vízzel keverve iszom meg. Nagyon hatásos.
2010. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

Ricinusolaj vagy bánfi hajszesz vagy sörélesztő vagy kovaföld vagy revalid (sampon, tabletta) vagy varga cseppek vagy szépségtabletták, mint a biovanne.

Tessék parancsolni lehet válogatni.

De a hajnövesztéshez idő kell. Sorra próbálgathatod a termékeket, de egy 4-6 hónapot rá kell szánni a kúrákra.

2010. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
70%

ha nagyon unod ezeket a kerdeseket akkor minek nézed meg és minek kommenteled ?:) értelem :)

amugy meg elmondom mit nem ajánlok : (nálam ezek nem jöttek be :| )

Revalid tabletta - 2 kilót meghiztam tőle és nem is nőtt tőle a hajam . Sőt dusabb se lett , de viszont csökkentette azt, hogy huljon a hajam

Schwarzkopf hajkiegyenesítő krém - a hajam csak össze ragadt tőle :S igaz jobb illata lett , de semmi hatása nem volt :) ezt igazán ugy érdemes használni hogy mellé nem vasalod a hajad :)

Elmondom mitől nőhet :)

ha vasalod a hajad szerintem hagyd abba :)

amikor iskolába megyek általában kivasalom de akkor is csak kétnaponta hátha addig is nő valamit :D

most szünetben egyszer vasaltam ki a hajamat 9 nap alatt :) és egy kicsikét nőtt is :) ugy hogy ezt tudom ajánlani hogy ha annyira ragaszkodsz a hajvasaláshoz akkor amikor nem mész sehova akkor ne vasald ki a hajad hanem pihentesd és ne roncsold :)

az hogy mindenféle krémet és balzsamot hajnővesztő szereket a hajadra teszel szerintem baromság :\ van ami segit de van ami jobban tönkreteszi :) ezek a szerek mindenkire másképpen hatnak

SZERINTEM hülyeség mindent kiprobálni :)

hza nem vasalod a hajad és nem égeted még meg is nő hamar

Ezt tudom ajánlani :)

2010. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!