Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leakarom növeszteni a hajamat....

Leakarom növeszteni a hajamat. Valami tanács, hogy hogy nőhetne le a festék gyorsan?

Figyelt kérdés
Leakarom növeszteni a hajamat. De elég csúnyán nézne ki ha a fél fejem barna lenne a fele pedig világosabb barna. Demár mindenképp le akarom növeszteni és visszakapnia hajszínem! 4éve festem. Valami tanács, hogy hogy nőhetne le gyorsan? : S próbáltam oylan színűre festeni mint a hajam és mikorra lenő meg selátni de nem jöttbe kivilágosodott a festék és kb mindegyiknél ugyan ilyen. S. o. s!
2010. nov. 23. 22:34
 1/1 anonim válasza:

hordj ilyen sapkát, nem tudom, mi a neve, olyasmi, ami a zsidó férfiakon van, csak nagyobb, és horgolt.

vagy esetleg kendő?


vagy esetleg melírcsíkok?


fodrásszal csináltatni valami jó frizurát, amihez jól áll a 2 szín? rövid haj nem áll jól?


de még jó, hogy tél van, az utcán mindig lehet rajtad sapka.

2010. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!