Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vállig érő hajamat növeszteni...

Vállig érő hajamat növeszteni szeretném, milyenre vágassam?

Figyelt kérdés
Most átvágott hajam van.Praktikus,mert vasalva is jó,és csak simán is(hullámos hajam van).De sajnos így nem tudom normálisan növeszteni,mert mindig elvékonyodik az alja,és elhasználódik a felső réteg,így mire nő valamennyit,vágathatom le.Szóval évek óta hol rövidebb,hol vállig ér,de sose tovább.Tehát fazonváltás kellene.De milyenre?Hátközépig érőt szeretnék.
2011. márc. 4. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
mindig csak az aljából vágass,csak annyit amennyit muszály
2011. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egyenes a vége, oldalt egy kicsit tépett. Azt megfigyeltem, hogy hátul, ahol egyenes, sokkal gyorsabban nő. :S Szóval szerintem egyenes fazont vágass, és sokáig hagyd úgy, én mióta ritkábban járok fodrászhoz, azóta nő szépen. Olyan 4-5 havonta szoktam csak elmenni.
2011. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!