Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok sok pici pattaná...

Mit ajánlotok sok pici pattanás ellen?

Figyelt kérdés
Tavaly nagyon rossz lett az arc bőröm. Az előtt csak egyszer egyszer jött ki pattanás most meg az arcom tele van ilyen pici fehér pattanásokkal, amik csak közelről látszódnak, de engem nagyon zavarnak. Mit lehet ez ellen tenni. Nagyon sok mindent kipróbáltam már de semmi sem használ. Ezeket a pici pattanásokat könnyen ki lehet nyomni de nagyon nagyon sok van belőlük. Illetve sokszor ilyen csomók jelennek meg az arcomon. Azokat nem lehet kinyomni de nagyon fáj és jó sokáig ott maradnak. Mit használjak ez ellen?

ma 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Először azt kéne kideríteni, hogy mitől vannak. Pl. ha étel okozza, akkor mindegy miket kensz rá, csak az fogja megoldani, ha azt az ételtípust elhagyod. Nálam ez a tejtermék. Nem vagyok rá allergiás, valószínűleg csak egy kis intolleranciám van, de pattanásos leszek tőle.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen erre én is gondoltam. Viszont tavaly kezdődött ez el. És én az előtt is mindent ettem, es nem volt semmi baja a bőrömben. Ez lehet, hogy később alakul ki?
ma 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!