Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sport után ti mindig mostok...

Sport után ti mindig mostok hajat?

Figyelt kérdés
Kötelező megmosni egy óra focizás/teniszezés/futás után például, vagy nincs semmi jelentősége?

ma 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem "kötelező" :D De a legtöbb esetben érdemes. Nyilván attól függ, hogy mennyire izzadt meg az ember. Azért ha konkrétan a fejbőrömön is folyik a víz, akkor nyilván megmosom, ha viszont épp csak kimelegedtem egy picit, amiatt nem.
ma 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nem kötelező, de ha már nagyon koszos, én megmosom.
ma 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd meg,sportolj tobbet inkabb.
ma 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nyilván ha csorog rólam a víz akkor én is megmosom, vagy ha közben piszkos, poros lesz.

Viszont ha mondjuk ma mostam meg és holnap valamit csinálok, de nem melegszem ki nagyon, akkor nem szeretném megint, ha nem ajánlott erősen.

ma 21:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose függ nálam ettől a hajmosás
ma 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!