Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha egyáltalán nincs...

Baj, ha egyáltalán nincs semmilyen arcápolási, bőrápolási rutinom? Semmit se használok az arcomra.

Figyelt kérdés

Abszolút nem sminkelek, nagyon max. alapozó pattanásokra. És nyáron fényvédő bajuszra, mert foltos ott a bőröm.

Amúgy semmit se használok, se reggel, se este, csak vízzel mosom az arcom.

Ártok ezzel a bőrömnek, máshogy kéne?



szept. 11. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem baj.

Sminkes és bőrápolási tanácsadó vagyok, de nem hittérítő.

Nem is értem a kérdést, ha neked így jó, akkor miért vagy bizonytalan magadban?

szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem nem
szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj egyáltalán, neked az influenszerek még nem mosták át az agyad, hogy egy min. 10 lépéses "rutin," nélkül leolvad az arcod a helyéről.
szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
45 éves koromig nekem sem volt 😄 Bár szerencsés a genetikám, szükség sem volt rá, és igazából most is jó a helyzet, de ebben a korban azért már kell valami.
szept. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ha neked jó, nekem jó. Ha ezt így megteheted, akkor szerencsés bőröd van. Nekem pl úgy húzódik zuhanyzás után, hogy muszáj valami hidratálót kennem rá.
szept. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem problémás a bőröd akkor ez teljesen rendben van
szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nem baj, de azért estére én beiktatnék egy normális tisztítást. Az egész testedre használd tusfürdőt, a kezeidre szappant, az arcodat meg nem tisztítod igényesen? Nonszensz.
szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó, akkor oké, de azért a sminket minden este mosd le legalább egy micellás vízzel.
szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KissFranci ***** válasza:
Ez abszolút a te döntésed és csak te érezheted igazán. Viszont, ha ajánlanom kellene jó ár-érték arányú termékeket elérhető áron, akkor Ziaja!
okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!