Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van, akinek egyáltalán nincs...

Van, akinek egyáltalán nincs szőr a karján?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy még pici pihe se. Cska mert instán láttam képet egy lányról, akinek olyan, mintha nem lenne, de telefonon keresztül ezek nem látszanak olyan jól.
aug. 21. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van, de szerintem nagyon ritka, akinek még pihe sincs.
aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, de van aki szőrteleníti a karját, lehet azért nem láttál pihét se.
aug. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az instán ne higgy el semmit:D Az ember szőrös, ha férfi, ha nő. De valszeg szőrtelenít a hölgy, nem ritkaság. Frissen leszedve olyan sima tud lenni, mintha sosem nőtt volna ott semmi.
aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
13 és fél éves lányról van szó, de privátban meg tudom írni a felhasználónevét.
aug. 21. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

A tenyeret és a talpat kivéve az egész emberi testet beborítják a szőrszálak. Ugyanakkor vannak olyan emberek, akiknek bizonyos helyeken (pl. kar) annyira gyenge a szőr, hogy már a mindennapi fürdés, a hosszú ujjú ruhák is lekoptatják.

A másik dolog pedig, hogy ma már néhány lézeres kezeléssel mesterségesen le lehet állítani a szőrnövekedést. Nem kizárt, hogy akit láttál átesett ilyen kezelésen.

aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvasom, hogy 13 éves. Lehet még el sem indult nála a pubertás, szóval lesz még ott szőr pár év múlva.
aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!