Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erős szőrzetű lányok, a...

Erős szőrzetű lányok, a hasatok is szőrös egy Csíkban? Hogy szoktátok leszedni ha egyáltalán leszeditek?

Figyelt kérdés
Szégyenlitek? Szerintem nincs baj vele.

2022. jún. 21. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
leborotválom
2022. jún. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 cseppszi válasza:
Aha , a köldök alatt van egy kis szolid ször csík, de szerencsére eléggé szőke és nem nagyon látszik, de van . 26 L
2022. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem szőrös a pocim alja, de nem túl erős, vagy sötét, ezért nem szedem le.

26/L

2022. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nekem sajnos nem csak ott. Korábban csak egy csík volt, de már az egész hasam. Hol világos barna, hol feketem.. mellemmel együtt. Csak a gyanta/epilálás+ipl ami valamennyit enyhít rajt... talán egyszer "kihal" onnan
2022. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A köldökömtől lefelé van egy szőrcsík. Sajnos nem teljesen szőke, inkább világos barba, viszint van benne egy pár fekete, erősebb szál, azokat szemöldök csipesszel szoktam kihúzni. Eléggé zavar, ezért szedem, de így is látszik kicsit, azt nem szégyenlem
2022. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem szőrös, nem csak csíkban, hanem oldaltól oldalig, csípőtől mellig

télen hagyom, nyáron csak ha bikinit veszek fel és akkor gyanta. ha végigsimítja a hasam vagy oldalam a barátom és szúrós azt se ő, sem én nem szeretem, na meg a brootvát gyakran kéne

2022. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Annyira nem erős, de amikor terhes voltam, leborotváltam, hogy normálisan nézzek ki az ultrahangon. Egyébként nem foglalkozok vele.
2022. jún. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Borotva+csipesz
2022. jún. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem sajnos elég sötét a szőröm, így muszáj foglalkoznom vele. Én epilálni szoktam.
2022. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Borotva, ipl.
2022. jún. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!