Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrgyógyász felírt/javasolt...

A bőrgyógyász felírt/javasolt online 2 krémet és elvileg pár nap es fent lesz a felhőbe?! Én nem tudok bejelentkezni v egyaltalan van e felhőm?! Várjak par napot es menjek a gyógyszertárba és az elég ha a TAJ kártyát viszem v személyit?

Figyelt kérdés
Csak szimplán mondjam meg neki h a felhőbe van 2 krém amit ki akarok váltani és a nevem? vagy hogy mukodik elore is koszonom a válaszokat!!

júl. 22. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Odaadod a taj kártyát, leolvassák, és látják mi van felírva
júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A pár nap dolgot nem értem. Akkor lesz fenn a felhőben, amikor a doki / asszisztense felteszi. Ha pár napot vár, mielőtt megcsinálná (?), akkor tart pár napig, amúgy azonnali.
júl. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van ügyfélkapud? Ha van, akkor itt tudsz vele bejelentkezni a "felhőbe":

[link]


Ez az eeszt oldal, itt tudod követni az egészségügyi dokumentumaidat, recepteket, egyebeket. Tehát itt látod azt is, ha valamilyen gyógyszert, krémet, akármit felírnak neked és még nem váltottad ki.


De ha nincs ügyfélkapud, vagy ezt túl bonyolultnak találod, még mindig működik az is, hogy elmész a gyógyszertárba, bediktálod a TAJ számod, és megnézik, mi van neked felírva, és kiválthatod, amit szeretnél.

júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor azonnal felkerül, nem tudom, hogy miért kellene várni. Nevet nem kell mondani, nem az alapján keresik, csak a TAJ szám kell
júl. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Patikusnak elmondod a taj számod. Megmondja ott van e már a felhőben. Ha igen, kiváltod
júl. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!