Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 50 ml fényvédő meddig tart...

50 ml fényvédő meddig tart nektek? Arcon és nyakon használva?

Figyelt kérdés

szept. 4. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit csinálsz. Úszol? Izzadsz?
szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán egy hónap. Én mindig a garniert veszem, 10 euró alatt van.
szept. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Semmi különöset nem csinálok. A csapból is az folyik, hogy 2 ujjnyi kell az arcra, ugyanannyi a nyakra. Ezt ismételni kell ideális esetben 2 óránként, de én csak 3-3,5 óránként szoktam.


Lehet valamit rosszul csinálok. Nem vagyok kint sokat. Olyan 1-1,5 óra az amit napon töltök a többit itthon. Nekem nem szokott 1 hónapig tartani egy tubus. Érdekelt másnál hogy alakul ez. :)

szept. 4. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 hét, talán egy picit tovább.
szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy a tubus. Azt hittem az amit felkensz meddig marad fenn.



A tubus kb 1 hónap.

De én általában többet tartok, van egy nagy otthon, meg egy kicsi a táskámban. Biztos ami biztos.


Mondjuk én laza szellős rétegekben járok, csak arcra, alkarra kenek.

szept. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Neked/nektek melyik vált be?


Most a ceramidos revuele-t használom, de könnyen folyik és délutánra sikerül a szemembe folynia. :)

szept. 4. 21:10
 7/7 Misery ***** válasza:
Én Puritot használok, de itthon egyáltalán nem használok fényvédőt, mert nyáron be van sötétítve. Ha kimegyek meg nem kenegetem újra napközben. (Ez van, tudom, ezért a tudatos bőrápolás nácik megköveznek) Én 2 ujjnyit használok arcra és nyakra együttesen.
szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!