Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A rossmann fogja még gyártani...

A rossmann fogja még gyártani ezt a terméket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Tud valaki bármit arról, hogy ez a termék miért hiánytermék még mindig? Hetek óta nem kapható sehol, még Lengyelországban sincs csak Németországban kapható. Magyarországon lehet tudni mikor lesz újra elérhető, vagy egyáltalán lesz e?



júl. 27. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egy jó jel, hogy a webshopon még fent van maga a termék, még akkor is ha nincs készleten. Szerintem vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, vegyes tapasztalatom van a Rossmann ügyfélszolgálatával, de beszéltem már nagyon aranyos és segítőkész alkalmazottal is. Viszont megeshet, hogy ők se tudják, hogy valaha lesz-e még Magyarországon.


De amúgy már volt olyan termék, ami szintén hetekig hiánytermék volt, aztán újra lett. Lehet újracsomagolás, vagy lehet szimplán valami miatt le kellett állítani a gyártását stb. Szerintem a legtöbb és a legjobb amit tehetsz, hogy írsz nekik és megkérdezed.

júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam már, de válaszra sem méltattak. Lehet, ha németből ismerőssel hozatok előrébb leszek. Csak ott meg drágább
júl. 27. 13:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezért is írtam, hogy vegyes a tapasztalatom a Rossmann ügyfélszolgálattal.. Volt amikor 3 hét múlva méltattak meg engem egy bunkó válasszal, volt amikor pedig pár óra után visszaírtak, este 9-kor (!!). Aztán írtam nekik válasz emailt, és rögtön este fél 10-kor visszaírt a hölgy. Szóval a Rossmann ügyfélszolgálat tud ám nagyon aranyos és segítőkész is lenni, nagyban függ, hogy kit fogsz ki. Nem tudom mikor írtál nekik, de szerintem egyszer fognak válaszolni, csak várni kell... Nézd meg esetleg facebook csopikban, hogy nincs-e valakinek bontatlan, amit árul.
júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De miért hozatnál kintről? Rámész, hogy melyik üzletben érhető el és országosan kiad jópár rossmann üzletet ahol még van készleten.

Nézd meg, hogy a környékeden van e.

júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerinted nem néztem meg?😂 4órát nem fogok kocsikázni egy fényvédőért.
aug. 4. 09:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!