Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb sunscreen/sunblock (fényvédő)?

Figyelt kérdés

Nekem most a Bioderma Photedorm Mineral SPF 50 van. Ha felviszem az arcomra az ajánlott 2 ujjnyi mennyiséget olyan fehér leszek, mint egy szellem.


A kémiai fényvédőket nem szereti a bőröm.


Nektek mi vált be?


Tudom, mindenkinek más jön be és nincs olyan, hogy legjobb.


Köszönöm, ha válaszolsz. :)



júl. 23. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Revuele oil control. Rossmannban kapható és 3000 ft.

Nem csillog tőle az arcom, nem okoz pattanásokat, és kellemes

júl. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem is a Revuele fényvédő vált be, nekem a száraz/normál bőrre való változat van meg.
júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem véletlen, hogy mindkét válaszoló erősen kémiai filterekre hagyatkozó terméket ajánlott. A fizikai fényvédőnek a hatóanyaga az, amitől fehér maszk lesz az arcod, tehát ha el akarod kerülni a kémiait, akkor nehéz dolgod lesz.

Van enyhén színezett, "bőrszínű" fizikai fényvédő is, ami talán passzolhat az igényedhez. Az egyetlen, amit fel tudok idézni, az a Kiehl's ultra light mineral sunscreen, használtam, szerintem jó volt (de olcsóbb és nekem kellemesebb egy színmentes koreai kémiait használni, nem vettem újra). Biztosan van gyógyszertári márkák között is enyhén színezett fizikai.

júl. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most a Balea Beauty Expert LSF 50-et használom és szeretem. Gyorsan beszívja a bőröm és parfümmentes.
júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!