Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyírassam le a valamivel...

Nyírassam le a valamivel váll/nyak alá érő hajamat géppel egy hosszra, vagyis buzz cutra az új tanév elején? Nem hökkenne meg ezen mindenki?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel most kezdem majd a 11. évet, egész eddig hosszabb hajam volt, ezért kipróbálhatnék valami újat. Néztem a fodrásznál az ajánlatokat és láttam, hogy lehet kérni géppel egy hosszra is, vagyis angolul buzz cutra is, meg lehet mondani hosszt is (0,5 cm alatt buzz cut, afölött csak simán rövid haj). Ha levágtanám, akkor már biztos, hogy pár millisre kérném. Végül is tök férfias, meg fiús stílus, amivel nem kell vacakolni, különösen, hogy szeretnék elkezdeni rendszeresen sportolni, több órám és különórám lesz, mint eddig, nincs időm formázgatni, szeptember valószínűleg ugyanilyen forró lesz stb. Régebben kétszer volt hasonló hajam: egyszer még ovisként, egyszer meg talán 6.-asként karanténban. Előbbi esetben nem emlékszem, hogy milyen volt, utóbbi esetben meg senki nem látta.


Viszont attól tartok, ha hirtelen beállítanék ennyire rövidre, 2-3-4-5 millisre nyírt hajjal (kopaszra azért nem szeretném, a széleket igazíttatnám mag meg borotvával) a hosszú haj után, akkor mindenki ezzel lenne elfoglalva. Amúgy sem vagyok az osztály kedvence, nem is szeretek feltűnősködni, szóval lehet, hogy kapnék egypár negatív véleményt vagy kimondottan erős beszólást, ami odacs*szne az amúgy is kis önbizalmamnak. Pláne, ha lányoktól érkezne, különösen ha azoktól, akik a kiszemeltjeim, akikkel szívesen összejönnék (az egyikük még régebben azt írta, hogy általánosságban a hosszabbat szereti, nem szereti legtöbbször a nagyon rövidet, de nem lehet általánosítani). Interneten külföldi chatoldalakon mutattam régi képet lányoknak (németek, oroszok, norvégok, magyarul pont olyanok, akikkel valószínűleg nem fogok a közértben találkozni), sokuknak tetszett, de sokan mondták, hogy a hosszú sokkal jobb kár lenne levágni vagy egyenesen azt, hogy nagyon csúnya az ennyire rövid. Többen mondták azt, hogy vágassam le rövidebbre, mert ez tényleg nagyon hosszú, de akkor se buzz cutra, meg pár millisre. Meg a kínos vicceket és kérdezgetéseket is szeretném elkerülni. Meg azt is, ha mégis megbánnám...


Szóval ja: eléggé tartok attól, hogy kapnék rá beszólásokat, minden "iskolai lélekben pletykás vénasszonynak és vénúrnak" ez lenne a legújabb pletykatémája, megbánnám utólag stb.


Ha gondoljátok, akkor küldhetek privátban képeket.


Mit gondoltok? Vágassam le vagy ne? Ez egy fiúnál mennyire lenne drasztikus lépés? Hogy reagálnának rá ismerősök, iskolatársak stb.?



aug. 28. 18:34
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Lányok mit szólnának?
aug. 28. 18:35
 2/44 anonim ***** válasza:
Jöhet privátban egy kép
aug. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

#2.

Hány éves vagy? Megírhatod privátban is.

aug. 28. 19:07
 4/44 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen agyalni. Ha le akarod vágatni, vágasd, és kész. Ha magabiztosan viseled a pár mm-es hajat, senki más nem köthet bele. És valóban sokkal férfiasabb, mint a hosszú haj.
aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

#4.

És ha kérdezgetik, hogy miért? Akár rokonok, akár osztálytársaim, akár tanárok, akár akárki?


Vagy ha beszólogatnak?


De hogy tudnám magabiztosan viselni?

aug. 28. 19:52
 6/44 A kérdező kommentje:
Mások is írhatnak!
aug. 28. 19:59
 7/44 A kérdező kommentje:
Eleve milyen személyiséghez illik?
aug. 28. 20:30
 8/44 anonim ***** válasza:
Jöhet priátba nekem is
aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
*privátba
aug. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

#8.

Megírod privátban a korod?

aug. 28. 22:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!